Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

за pc ту су екстензије no-script за лисицу или scriptblock за хром, које не дозвољавају извршавање којекаквих скрипти у позадини без дозволе корисника на сајтовима које корисник није означио као поуздане

Link to comment

Jel koristi neko LG time machine? Koliko okvirno zauzme za sat vremena SD i HD snimanja i moze li sa flesom ili mora eksterni hard? Snimljeno moze da se gleda samo na tv-u koji snima?

 

edit: probao sam ga u dva (od tri) USB porta i kaze mi da moram da zakacim dedicated hard drive. Sad vidim kao ovaj fazon da se fles prepozna kao hard

 

Is there a 'hack'/other method I can apply to the drive to make it 'appear' to the TV as a HDD and not as flash memory?

Yes, any USB stick with more than 1 partition is seen as a HDD ;)

Use RMPrepUSB to add a small hidden partition to the USB stick (tick the "Boot as HDD" option before formatting) !!

Tek

 

 

 

Sad me bas zaintrigiralo a nemam vremena veceras da se zezam sa ovim. Probacu sutra nesto da ispetljam.

 

edit: Nije ni moglo da radi kad nisam odradio inicijalizaciju drajva

http://eguide.lgappstv.com/manual/gb/12017_4.html

 

Ni ne nadjoh pozadi koji od tri USB porta sluzi za TM. Secam se da sam negde video kad sam uzeo tv a sad ne vidim.

Edited by katamaran
Link to comment

Hvala puno. 

 

Mislim da ne moze bilo koji port nego samo onaj obelezen "hdd in"

 

10006041b3.jpg

 

Usvakom slucaju nemam toliki fles pa cu videti da uzmem neki prastari eksterni ako nadjem jeftino :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

od VIPa sam dobio, uz produženje ugovora, bežični ruter. duduk za to, nekako sam juče uspeo da ga instaliram na oba laptopa i TV. funkcioniše. TV je ona tošiba koju sam pomenuo pre jedno 2 meseca. tada sam je pazario, prodavnica me častila tošibinim eksternim HDD od 500. uz onu laciu od 2T, ima se.

 

TV je sasvim OK, nema mane.. ustvari, ima manu. neke AVI fajlove (stare par godina) ne prepoznaje a latinična naša slova uredno prekrštava u naša ćirilična. novosnimljeni AVI fajlovi prolaze.  i, nisam skapirao koji će mi ta WiFi mogućnost. mogao sam i bez toga. uvaliću ga potomstvu jednog dana. eto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...