Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ne treba ništa na kompu više da se radi

Cop, plex je bolji kada hoćeš vani da ga gledaš, a i za punu podršu na tvu treba da ga platiš 4funte

Serviio radi sve bez ikakvih problema na svim platformama

Link to comment

Koji su nedostaci free verzije i moze li se izbunariti kljuc za premium verziju u mracnim kutovima interneta?

 

edit: kad mi lakse da pitam nego da guglam

 

https://support.plex.tv/hc/en-us/articles/202526943-Plex-Free-vs-Paid

 

A sta je sa onim kanalima? Jel ima smisla to ubacivati? Nisam se mnogo udubljivao al videh samo vimeo od poznatih.

Edited by katamaran
Link to comment

Ajd da malo i to istrazim :)

 

Sto sam stariji to sam vise fobican prema novim tehnologijama :(

 

nekad mi to bilo smesno kod "matoraca" a sad postajem takav 

Edited by katamaran
Link to comment

ok, nakon što ste uredili kolekciju u Plex Media Manageru, probajte pokrenuti ovo https://www.dropbox.com/s/22s30vq2yd8g1q5/lgapps.rar?dl=0 (ekstraktati na USB stik, ubost u LG tv, pokrenuti iz My Apps, prethodno se logirati na svoj LG račun), i onda bi Plex kolekcija na tv-u trebala izgledat ovako:

 

 

 

 

 

 

 edit: koristim aplikaciju već mjesecima, tv je LA serija iz 2013

Edited by Zis
Link to comment

Nove komplikacije :)

 

Sad me vec glava boli da se dalje time bavim ali cu sutra probati. Hvala puno.

 

Nesto slicno imam i sada kad odem na input pa plex media server. Jedino mi se nista novo nije pojavilo posle instaliranja vimeo kanala. Moguce da mi za taj momenat ipak treba i aplikacijana tv-u

 

Pre cele probe sam pretrazio lgsmart world za plex i nista nije nasao.

Link to comment

Sad cu da vidim da je nadjem.

 

Za ostale noob-ove poput mene plex treba da bude ugasen kad se ne koristi jer zauzme ceo upload. Vidim ja usporio mi browsing a na speedtest nece ni da krene da meri up.

Link to comment

Ne nalazi mi playZ. Sad kad vidim da se placa nije mi ni zao :)

 

Cenim da je ovo Zisovo narodna verzija pa cu ga isprobati par godina da vidim valja li cemu

 

edit: definitivno nista ni playZ ni media u lg smartworld. Moguce zato sto je tv lb serija.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne nalazi mi playZ. Sad kad vidim da se placa nije mi ni zao :)

 

Cenim da je ovo Zisovo narodna verzija pa cu ga isprobati par godina da vidim valja li cemu

 

edit: definitivno nista ni playZ ni media u lg smartworld. Moguce zato sto je tv lb serija.

 ma nije narodna verzija, legalno se preuzima sa sajta developera, a to što je nema na Smart World vjerovatno je povezano sa zonom na koju je registriran TV (renne je vjerovatno namjestio na GB ili Švicu ili...?)

Link to comment

Ne znam sto kod mene nema. Moguce da se nisam ulogovao u LG pre trazenja pa ne izlazi sve

 

btw izgleda da je izasao update za lb seriju.

 

 

 ma nije narodna verzija, legalno se preuzima sa sajta developera, a to što je nema na Smart World vjerovatno je povezano sa zonom na koju je registriran TV (renne je vjerovatno namjestio na GB ili Švicu ili...?)

 

Steta :) Volim narodne verzije.

 

Ima logike ovo za zonu. Jos Rene koristi onaj DNS pa se pravi da je iz Engleske

 

edit: ipak sam bio ulogovan. TV mi je namesten na UK al ga verovatno nema zato sto dolazim sa nasom ip adresom.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...