Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ne znam sta je unutra.

 

Medju drajverima za laptop imam intel wireless display connection manager pa cu da vidim sta ce da kaze.

 

Mada ne mora intel jer radi i sa nekim broadcom adapterima

 

https://communities.intel.com/message/217216

 

edit: platform is not compatible  <_<

 

bice valjda i neko softversko resenje za moj adapter (koji je da je)

 

edit: valjda unutra imam neku Dell Wireless 1702 karticu

 

edit: to je izgleda neka broadcom kartica ali verovatno ne neka od one podrzane 3

 

Jel ima i nesto drugo osim widi? Bas i da  mu ne menjam wireless karticu zbog ovog.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Elem, jedno pitanje (možda ide u kategoriju SF-a)

 

Šta je potrebno da se TV koji ima samo ovo od "priključaka" prikači na internet?

 

Preporuke:

kupi SMART TV....

kupi polovni SMART TV....

kupi "nešto" što košta preko 200 jura ...

 

                                                                                      .....ne priznajem :)

 

 

 

Cenim da mi treba "TV Android box" ali "kolje me" to što TV nema HDMI priključak. 

Da li postoji neki "kabl" ili nešto "slično" što može da mi pomogne?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Šta da uzmem od televizora veličine 46 - 50 inča, pod uslovom da je SMART i da ima instaliran WiFi modem (FullHD se podrazumeva). 3D mi nije potreban, nemam nameru da ga koristim, ali bih zato voleo neki panel sa dobrim uglom gledanja. Obzirom da imam SBB-ovu kablovsku, ne znam da li je potrebno da uzmem TV sa DVB-T2 tjunerom, ili će biti dobar bilo koji TV koji ima DVB - T/C tjuner.

 

Izbora ima puno - LG, Sony, Samsung, Panasonic, itd. Budžet od 80 - 120 hiljada RSD, pri čemu su alternative ili jedan od oko 120 k ili jedan od oko 85 k za veliku sobu i jedan od 35k za kevinu sobu (neki Samsung 32 inča 5500 ili slično).

 

Oh da, i gde da ga pazarim u BG-u. Bio sam u WinWin-u, ima li ko neki drugi predlog (ovaj info može i na PM).

Link to comment

Šta da uzmem od televizora veličine 46 - 50 inča, pod uslovom da je SMART i da ima instaliran WiFi modem (FullHD se podrazumeva). 3D mi nije potreban, nemam nameru da ga koristim, ali bih zato voleo neki panel sa dobrim uglom gledanja. Obzirom da imam SBB-ovu kablovsku, ne znam da li je potrebno da uzmem TV sa DVB-T2 tjunerom, ili će biti dobar bilo koji TV koji ima DVB - T/C tjuner.

 

Izbora ima puno - LG, Sony, Samsung, Panasonic, itd. Budžet od 80 - 120 hiljada RSD, pri čemu su alternative ili jedan od oko 120 k ili jedan od oko 85 k za veliku sobu i jedan od 35k za kevinu sobu (neki Samsung 32 inča 5500 ili slično).

 

Oh da, i gde da ga pazarim u BG-u. Bio sam u WinWin-u, ima li ko neki drugi predlog (ovaj info može i na PM).

Traži na kupujem prodajem preko Mađara (likovi koji uvoze iz Mađarske i vraća im se porez pa su cene mnogo jeftinije nego kod nas). Ja sam tv koji je kod nas bio 105000 platio 670e.

 

Oko modela i sl verovatno će ti rene najbolje pomoći i verovatno predložiti LG :P

Link to comment

Obzirom da je budžet dobar, onda lg lb7xx. Tu je LG ovogodišnji ubedljivo najjači sa uglovima gledanja, pošto je ISP panel u pitanju. LG trenutno ima najmžbolji smart, koji može maksimalno da se nabudži i iskoristi, već sam pisao o tome

Link to comment

Sinoć mi nestala slika na TV. Kablovska je u redu, uključivao sam je u drugi TV. Pokretao sam ponovo pretraživanje kanala i ne pronalazi nijedan, i preko kablovske i preko zemaljske antene. Jel riknuo tjuner ili ima šanse da je nešto benignije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...