Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Pa i ne znamo. Velicina 32, cak moze i malo manja. Ne mora da bude neki kvaliet, ali ni da nije nesto ovako sto kazete da je najgoe... Ako moze na par rata, jos bolje.

 

Jel moze to za npr. 40-45K?

 

Ne treba da gledaš ispod 40 inča, 32 je premalo veruj mi. Može da se nađe za te pare, renne će ti to bolje reći, ali ako bi bilo za keš bilo bi mnogo lakše :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam problemcic na mom LCD by LG. Pre mesec dana sam stavio PTT KDS CA Modul za digitalnu televiziju. Ne znam da li je zbog toga, ali mi pocinje da mi se desava da mi zablokira daljinski i sam tv. Ne mogu ni na tv ni na daljinskom nista da uradim. Resenje je da ga na silu iskljucim iz struje i vratim nazad i to resi problem. Ne znam da li moze da ima veze sa tim CA modulom, ali koliko se secam tih blokiranja ranije nije bilo.

 

TV je star nesto vise od 2 godine i desava se i kad ga ugasim da se cuje neko pucketanje. To traje 10ak sekundi i onda je tisina. Ugasi ga odmah, nema tu zadrsku nikakvu.

Link to comment

aj da pitam ovdje jer mi guglanje nije pomoglo niti znam kako fino da objasnim.

 

imam smartTV i hocu da gledam video preko youtube/dailymotion aplikacije.

pitanje je sljedece: hocu da gledam odredjeni video sa dailymotiona koji je private. ja na kompjuteru za browser imam link koji copy/paste kao posebnu stranicu i to radi bez problema. problem je kako to da pustim na tv-u, tj. na tv aplikaciji. kad radim search kroz aplikaciju taj video ne izlazi, logicno - private je. \

 

ima li nacina da onaj ID videa od 20+ karaktera ukucam u DM aplikaciju i tako pustim? probao sam preko built-in browsera u TV-u i katastrofalno je sporo, to mislim da je do browsera jer mi video kroz YT/DM aplikaciju radi dosta dobro sa povremenim zapinjanjem koje traje ~ 2 sekunde.

 

nadam se da ne iskomplikovah pitanje :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...