Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Od ovih mi Samsung kao marka najvise uliva poverenje al nesto nisam odsevljen ponudjenim modelima. Koliko vidim 32-ka samo hd ready...

 

Jesu li uopste povoljni televizori? Cini mi se da sam bacio pogled kad se to pojavilo i da cene bas i nisu pretetrano povoljne.

 

U Neptunu je mogao da se uzme tv na 12 rata bez kamate u saradnji sa Rajfajzen bankom iako nisi njihov komintent al nisam siguran da oni jos postoje. Verovatno moze jos negde da se uzme sa istim uslovima.

 

edit: sto se tice cena

 

www.eponuda.com/led-televizori/samsung-ue-32h4500-led-televizor-cena-321041

 

a oni ga cene 45.588,00

 

Prilicno iznad najmanje regularne cene.

 

edit: najjeftiniji

 

3. Mogućnost plaćanja na 12 rata BancaIntesa kreditnim karticama na teritoriji Beograda

 

Ne znam kako ide sa Intesa karticama ali je Rajfajzen bio super. Samo podele cifru na rate bez ikakvih dodatnih troskova. Prosto mi je nejasno bilo koji im je interes da daju takav kredit. Moguce da su imali aranzman da Neptun placa kamatu...

 

Kad sam pre par godina uzimao laptop na slicnu foru bilo je na 12 rata bez kamate ali sam morao da platim 5% od celog kredita u startu (sto mu u sustini dodje kamata) i plus neka cifra mesecno za karticu.

 

edit: sad se secam da nisam morao da platim tih 5% nego je to u mom slucaju platio prodavac (Emi) Secam se da je neko pisao ovde o slicnom kreditu ali je sam morao da plati tih 5%. Koliko se secam Emi je brzo ukinuo taj fini obicaj da sami plate tih 5% jer sam gledao nesto kasnije kad sam hteo da uzmem neku graficku.

 

Izgleda da je Neptun jos ziv i imaju neku rasprodaju do kraja godine

 

https://www.facebook.com/neptun.srbija

 

Mislim da su najpovoljniji sa cenama. Verovatno rasprodaju to sto imaju pa dizu sidro.

Edited by katamaran
Link to comment

koliko znam, neptun ima radnju u tržnom centru u galenici. zajedno sa uradi sam i jiskom.

ja sam onu tošibu uzeo u rodi na pika karticu. suma podeljena na 12. na čekove (do12) možeš i u tehnomaniji, vinvinu. sigurno i u gigatronu. pogledaj sajtove.

Link to comment

Treba da kupimo neki TV, a pojma nemamo. Sinoc svratili do Tehnomanije da bacimo pogled i prodavac nam nudi na trenutno velikoj akciji Fox od 40 inca, oznake 40D100 po ceni od 36K dinara. Ima garanciju na 5 godina. I plus daju na rate.

 

Jel taj fox bas toliki krs, kad je ovako jeftin, ili su cene toliko pale? Mi se iznenadili da moze za te pare toliki TV. Jos i duga garancija.

 

Hvala strucni ljudi na pomoci :)

Link to comment

Prvo reci koliko ste para spremni da date i da li je keš opcija :) A Fox je krš

 

Pa i ne znamo. Velicina 32, cak moze i malo manja. Ne mora da bude neki kvaliet, ali ni da nije nesto ovako sto kazete da je najgoe... Ako moze na par rata, jos bolje.

 

Jel moze to za npr. 40-45K?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...