Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Pa da, tako deluje. Nego se ja sve nadam da je neki softverski bag, i da će neki reset sve da reši. Mislim, nov je TV, pod garancijom, nije ništa strašno i ako je tjuner.

Link to comment

Prošle nedelje sam se otvorio i kupio neki LG 46, nije 3d to mi ne treba. Sad uredno snimam filmove i gledam. Drugo pojma nemam šta sve može, ima neke silne ulaze i Wi Fi ne znam kako se to koristi

Link to comment

šta je trenutno best buy?

 

ja sam pre jedno god dana kupio lg 690s i do jaja je. osim što još nisam puštao3d na njemu. ne računam promo period hustler 3d. 

 

treba mi ili dovoljno velik flash pa će ga tv sam pustiti ili powerdvd na kompu ako ja dobro kontam. ako je tako dajte link sa dldndom za program i instal za retarde. 

 

da sumiram:

-šta je najbolje sada? pitam za druga. 

-kako da pušćam 3d? pitam za družea.

fala onoliko. vaš N. 

Link to comment

Pa ako si nedavno kupio LG nema potrebe da menjaš, ako baš hoćeš da menjaš kupi lg xxlb671

3d preko fleša, kupi neki veći, od 64 recimo, ili neki externi hdd i to je to

Link to comment

ма јок за цивилну употребу је прилично једноставно инсталирати неки линукс или xbmc као медиа центар (који се, опет, наслања на линукс), с обзиром да је доста популарна платформа па постоје већ готова решења, све што ти треба је sd картица (рецимо од 16 гб, мада зависи од система који се инсталира) са које raspberry pi учитава систем и испратиш ово упутство (или већ који ос имаш).

 

сама конфигурација је прилично једноставна, микро усб за пуњење (што је стандардни телефонски ових дана), споји се са тв-ом одговарајућим каблом, прикључи се или лан кабл или се прикључи неки wifi адаптер на усб и по потреби, миш/тастатура

 

што се набавке тиче ја сам пре пар година набавио преко неке фирме из земуна мислим, али сад гугл каже да их има више које се тиме баве, нпр. 1, 2, 3

 

наравно постоје и кинеске варијанте са јачим хардвером, зато што наравно да постоје

Link to comment

ja tek sad otkrio plex  :isuse:

 

samo neće 3d.

 

kako vi puštate filmove?

Stream sa kompa preko blu ray-a sa lan portom. Već oko 5 godina. Toliko dobro radi, da sam u oglasima našao isti takav plejer za spavaću sobu. Posle se setih da taj blu ray plejer ima i wi fi podršku. I tako ti ja iz spavaće sobe gledam filomove i serije sa kompa bez ikakvih kabala koji me spajaju sa bilo čim, samo sam wifi nakačen na ruter. Preterano dobra stvar. :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...