Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Situacija je vrlo jednostavna, što se tiče veličine televizora. 

 

42" je okej i dovoljno za većinu situacija, ali ako uzmeš veći (i koliko god veći), sigurno nećeš da se zezneš. 

Link to comment

Kod Mikija ovaj krivi™ sto mi je glavni favorit , skulji 50e nego kod nekih Suboticana ...

 

Ima razlike u cenama. Ja merkam najjeftiniju 42" za lokal, ne treba mi ništa bolje, samo da je ta veličina. Raspon je od 320e do 360e za isti model, a kontam da su sve Mađari. Neko jednostavno radi sa manjom maržom i to je to.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Kad sam onog Madjara™ pozvao da pitam za neki Sony 42" , on mi ladno rekao da je sada 550 umesto 600 kako stoji na svezem oglasu k-p  ...

 

Imaju ljudi dosta velike lagere, sa hiljadama evra u tv-ima. Nije im problem verovatno da spuste malo cenu da se isti pročisti. 

Link to comment

Elem, na lg smart tvu sam otvorio profree tv da gledam basket. Kaže mi da flash plugin nije podržan ali mogu tamo da klikćem da instaliram neke stvari. Imate li ideju je li smem to da radim ili generalno neki savet...

Link to comment

Jeste li vi proverili to oko garancije i sa servisima? Ne bih ja olako prodavcima verovao na rec.

 

Ne bih ni ja rekao da će oni da rizikuju sa tim, pogotovu ovi sa stotinama ocena... Pošto u toj konkurenciji a ima ih ko govana, jedna negativna je dovoljna da svaki kupac odmah traži dalje. Dakle, da to nije tako, neko bi se već žalio, kontam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...