Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

3.0 fleske na televizorima starim par godina? Svojevremeno sam mu zakacio 3.0 eksterni hard i kutija je krenula da zuji ko luda.

 

Znam da u teoriji ne bi trebalo da bude problema ali me zanima praksa :)

Edited by katamaran
Link to comment

Znam i ja da ne bi trebalo da bude problema al se dobro secam tog zujanja. Hard je bio neki portabl 2.5 i stvarno mi nije delovao kao veliki potrosac al ko zna. Videcu da izguglam da li je jos neko imao slicnih problema.

 

edit: novi problematicni momenti

 

http://www.makeuseof.com/answers/can-i-play-movies-on-my-lg-smart-tv-47lm6400-from-my-usb-3-0-hard-drive/

 

5) It is recommended to use USB Memory Stick with 32 GB or less and USB HDD
with 2 TB or less.

 

a ja se spremio da uzmem fles od 64 3.0  :cry:

 

Nemam ovaj tv nego LG ld serije. Cini mi se da je ona godinu dana pre lm.

 

Jel probao neko da gleda sa fleske od 64?

 

edit: ima i kod mene u uputstvu ovo

 

The recommended capacity is 1 TB or less for a USB external hard disk and 32 GB or less for USB
memory.
 
Valjda je to zato sto su veci flesevi i hardovi tada bili neuobicajeni al opet zabrinjavajuce.
Edited by katamaran
Link to comment

Bilo ih. Izguglao sam ljude da pominju neke probleme sa lg televizorima i flesevima od 64gb al su to iskljucivo bili problemi oko snimanja sto moj stariji tv ionako ne moze. Vidim da se u uputstvu za novi tv vise ne spominju ogranicenja u velicini diskova i hardova al u 99% slucajeva gledamo na starijem.

 

Videcu na benchu da li je neko koristio 64gb za gledanje.

Edited by katamaran
Link to comment

Bezveze sam i pomenuo to snimanje. Taj tv o kom pricam uopste nema tu funkciju. Pomenuo sam kao jedini momenat za koji sam nasao da se pominju televizori te serije i flesevi od 64GB

 

Na novom tv-u imam tu funkciju ali je jos ni isprobao nisam :) SBB snima skoro ceo program i drzi ga tri dana i to mi je puna kapa.

Link to comment

Za diskove kazu terabajt dok samo za fleseve ne preporucuju vece od 32. Natrcao sam na par metsa da su ljudi koristili 64 i na televizorima godinu dana starijim od ovog koji mene zanima i ne prijavljuju nikakve probleme.

Link to comment

Problem je sto sam imao silne probleme sa tim televizorom. Iz nekog razloga preporucuju do 32gb i valjda imaju neki razlog za to.

 

Navodno SBB nesto petlja da omoguci media centar na svojim risiverima pa cu u njihove uredjaje da turam i one kineske fleseve od 512 giga ako treba :)

Link to comment

Jel moze tv koji ima ugradjen wireless bezicno da preuzima sliku sa laptopa? Ne mislim na neko strimovanje preko rutera (mada mi je i to interesantno) nego direktno.

 

  • LAN (Pristup Internetu & DLNA)
  • DLNA (Film / Fotografije / Muzika)

 

 

edit. laptop procesor je i5 2430m a on valjda podrzava widi. Nisam siguran da li unutra ima intel ili broadcom wireless karticu. Negde sam naleteo da valjda mora da bude intel.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...