Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Успео сам да избришем шести канал на самсунг лцд тву. Начи сад кад се листа иде 5 па 7. Како да вратим 6. побегуљу?

Link to comment
  • 4 months later...

stipsa maman kupila na kalenicu univerzalni daljinski upravljac poznate marke pilot. ono sto ide kao uputstvo uz njega daje samo pregled kodova za sprave za koje ce se upotrebljavati i nista vise.posto njojzi ionako treba samo za televizor, moze neko da mi objasni kako se steluju kanali, ono menu, manual search, store i tako dalje. kad se pritisne meni, nema toga, vec samo podesavanje postojece slike.ovaj:post-378-13351861056473.jpg

Link to comment

Verovatno nisi ubacila pravi kod, imam isti ovakav i dugme meni radi normalno. Kad ubacim neki drugi kod koji je za istu marku TVa onda pocne da brlja.A mozda jednostavno ne radi :)

Link to comment

^Ista situacija, sta je to s daljinskim i staramajkama... Probao sve kodove za tip tva probao ono sami da se dogovore. Nista. Nesto radi nesto ne.Problem resen kupovinom hama univerzalnog...

Link to comment

Vidi, ja se zalažem za zakon kojim će se osobama 60+ zabraniti kupovina tehnike, bez prisustva mlađe osobe.Nešto kao cigarete/alkohol i maloletnici samo obrnuto.Još kad čujem "Pa prodavac mi preporučio..."

Link to comment

@RenneTreba nešto za dnevni boravak.Udaljenost 2-2,5m čini se 32" OK.E sada full hd, led, veći ali hd ready... Što više čitam i gledam to manje znam.Help.

Link to comment
Koji budžet, šta će se gledati? Kablovska, satelit, hd, BR?
E da, kablovska SBB D3, nista vise od toga. Retko neki film sa usb-a. Sasvim je OK da bude kao i kablovska.Budžet, pa ne bih preterivao do 45K.
Link to comment
Ovim redosledom?Ja sam bacio oko na ovaj zadnji ali mi mangupi uneli nemir tvrdnjom da je bolje ici na 37" pa i da je hd ready...Hvala! :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...