Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

ma treba mi nesto jeftino za malu sobu, svi dobri televizori te velicine su 10k skuplji.

Link to comment

Trebalo bi da je HD ready. 32eh5000 je full HD. Nego jel neko uzimao štogod od likova koji TVe dopremaju iz Mađarske npr? I ako jeste, kako se realizuje garancija? Ide se u Đarmu ili može i kod nas?

Link to comment

Jeste hd ready je.Slika je preko sbb d3 odlicna, movie usb, tanak okvir, nema "ukrasnih detalja".Realno za vise mi i ne treba.Za ovo drugo pitanje znam par ljudi koji su tako kupili.U slucaju kvara u garanciji, tv ti nose u Madjarsku, javis se onome ko ti ga je doneo... Dosta to dobro funkcionise, ljudi zive od toga tako da se i ozbiljno odnose prema klijentima. :)

Link to comment

Mogu samo da kažem da sam preko tih "Mađara" uzeo 2 tv-a za igraonicu po 25.000 koji su tada na akciji 10km od mene bili 34,499, dakle, izuzetno nezanemarljiva ušteda.

Link to comment

Jesu jeftiniji ali nikad se ne bih usudio tako da uzmem TV. Das 500 evra+ za televizor pa posle treba da mu verujes da ga nosi nazad u Madjarsku po garanciji. How yes no sto se mene tice.Bilo je nekih prica da za neke televizore kupljene u Madjarskoj garancija vazi i ovde. Ima li nesto od toga?

Edited by katamaran
Link to comment
  • 1 month later...

Danas sam video na akciji ovog Sonyja za 60.000, U sklopu akcije dobija se i Sony DVD player. Meni se cini da je to OK ponuda.http://www.sony.rs/p...lcd/kdl-40bx440Sta mislite?EDIT: Sad sam nasao, izgleda da je 50Hz. Koliko je bitno da bude 100 Hz, navodno, malo mrljavi kad su brzi kadrovi u pitanju. Medjutim, ljudi koji imaju 100 hz, pa iskljuce tu opciju, mi kazu da ne mogu da primete razliku.

Edited by The Ghost
Link to comment
vidi, ja zaboravila da sam i pitala za ovo.pre dve subote, krenem na pijac, i taman da bacim djubre, pogled na radnju preko puta koja se zove recimo intermax ili tako nekako, akcija, popust pa jos popust i umesto teletine i rotkvica, kupim samsung lcd le40-a456c i jos sva ona silna slova, hd, bd i svasta nesto.ono sto me je prelomilo je sto ima usb ulaz. cena uz divljacenje evroa, popuste, rate i sl nesto manje od 70 tisuca.televizijski program je ocekivano problematican (posta kablovski) tj. rts 1 i kanali iz srca srbije pomalo zrnasti, ostali uglavnom ok. ali zato gledanje dvdjeva i rezanaca potpuno spektakularno, a otkako je maestro za kablove povezao tv i pojacalo, komsije mogu samo da zovu policiju za red i mir.
i tako, cetiri godine kasnije, daljinski u ruke i nista. sa strane ukljuc-iskljuc, nista, iz struje, pa par sati pauze, nista. guglanjem saznajem da je to powerboard problem koji je kod samsunga otprilike problem na svakom drugom televizoru. ko mi je kriv kad sam duduk.zovem servis, kazu da mogu ko zna kad, a i kad uzmu u ruke, ko zna kad ce biti popravljen. ne znaju koliko ce kostati popravka, naravno.zna li neko makar okvirnu cenu popravke i trajanja detelevizorizacije?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...