Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ovim redosledom?Ja sam bacio oko na ovaj zadnji ali mi mangupi uneli nemir tvrdnjom da je bolje ici na 37" pa i da je hd ready...Hvala! :)
Tim redosledom. Znas kako, uvek je bolje vece, ali ako ti je takav budzdt to je toSent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment
Ima li garancije pri takvoj kupovini ?
Ja sam cuo ( ne i proverio) da LG ovde prihvata garanciju koju dobijes od tvog prodavca ada samsung ne , ali da ima ljudi koji su zvali te prodavce recimo iz subotice i ovi im zamenili Tv...
Link to comment
Ovim redosledom?Ja sam bacio oko na ovaj zadnji ali mi mangupi uneli nemir tvrdnjom da je bolje ici na 37" pa i da je hd ready...Hvala! :)
Obrnutim redosledom ;) Samsung D550 serija je bolja od ove LG-eve, imas 4 HDMI slota dok LG mislim ima 2, media plejer kod LG-a ne konstatuje dts zvuk i moras da izvrsis konvertovanje sa nekim programcicem u kompu pre prebacivanja filma na USB/hard. Kod Samsunga tih problema nema. Kvalitet slike i panela je uvek diskutabilan, ja licno nisam toliko strucan da vidim razliku ali citao sam od ljudi koji su manijaci za TV-je da je Samsung u rangu Sony-a po tom pitanju dok LG zaostaje. Rekla/kazala jbg...Mislim da je D550 best baj trenutno, te u skladu sa tim sam se ponovio sa 40" ove subote cool.gif Izasao me 400 evra, preko kupujem/prodajem ofkors. Kod nas je 60ak hiljada ova velicina, generalno deru bezobrazno sa marzom angry.gif Sto se 32" tice, D550 je 40ak hiljada kod nas u radnjama i ne znam ima lis ta bolje za te pare trnutno. Preko "Madjara" bi izaslo i jeftinije, a za tu neku lovu moze da se lovi onda i LED. Raspitivao sam se o tim hungary varijantama par nedelja, i neki drugari su pride uzimali niko nije imao problem, za sada. Nikad se ne zna do duse ali za 150 evra ustede vredi reskirati jbg. Problem sa Samsungom u takvoj prici je sto grancija ne vazi kod nas (ali ti ljudi nose TV ako bude neka frka u Madjarsku sa garancijom i racunom, koji su isporuceni uredno sa TV-om). Oni fakticki zive od +/- recenzija korisnika na tom sajtu i ne isplati im se i jedan minus. Obavezno obratiti paznju na komentare. Vecina prodavaca je iz Subotice i okolnih mesta jer se njima najvise ispati cela sema, mada ih ima i u BG/NS. Salju kurirskim sluzbama, meni stigao za 1 dan, sve bilo ok sa transportom ;) Pogledati i po forumima, pominjali su i neka imena pouzdanijih.Inace koliko sam razumeo Panasonic i LG daju garanciju koja je priznata i kod nas pa i ovo moze da bude faktor eventualno. Treba pak proveriti. Edited by ducca
Link to comment
Cuo sam za likove koji donose televizore iz Madjarske i to dosta jeftinije ne znam da li je to to.
Ja znam da sam osnovni Samsungov LCD platio 25000 i to 2 komada dok je u tehnomaniji na akciji na bilbordu sav ponosan stajao za 34.400...Naravno, ganc novo.
Link to comment

Једно упозорење свима који планирају да прикључују конзоле на ТВ: "refresh rate", херцажа и томе слично немају никакве везе са брзином одзива на екрану када су игре у питању. Гуглујте "input lag" и све испод 30 не купујте ако мислите да играте FPS игре на ТВ-у.

Link to comment
  • 2 months later...

vox televizori, jel valjaju? to je jeftinija varijanta, ne zelim da pucam veliku kintu za drugi televzor.

Link to comment

ma manje vise istikur ko i ostali, jedino je pitanje validnosti garancije. tj oce imat ko da opravi za godinu dana, ako zatreba :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...