Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Treba da uzmem daljinski za televizor (Samsung star 10 god.) Da li bilo koji od ovih univerzalnih tu radi posao? U cemu je razlika izmedju onog od 500din iz Maxija i ovog, na primer. Ovde ih ima jos...
Ja imam ovaj levi iz Maxija. Radi posao, ne rade mu jedino oni dugmici u boji za teletekst. Kupio sam ga na buvljaku za 200din.
Link to comment
upadam na temu sa offom, ali ima dodirnu tacku, kontam da ovde sede ljudi koji se razumeju:imam zvucnike Microlab koji imaju komande na daljinskom. daljinski je mali i jadan i ja cu ga izgubiti.kada se to desi, da li vredi uzimati univerzalni daljinski, i kako to govno uopste radi?
Trebalo bi da radi bez problema
Link to comment
Ja imam ovaj levi iz Maxija. Radi posao, ne rade mu jedino oni dugmici u boji za teletekst. Kupio sam ga na buvljaku za 200din.
Kupio danas na buvljaku za 300d. Nisam uspeo preko kodova, ali auto search je upalio. Takodje ne rade ti dugmici u boji (za kretanje u meniju), ali nema veze :thumbsup: Isprobao ga i na videu, takodje uspesno
Link to comment
upadam na temu sa offom, ali ima dodirnu tacku, kontam da ovde sede ljudi koji se razumeju:imam zvucnike Microlab koji imaju komande na daljinskom. daljinski je mali i jadan i ja cu ga izgubiti.kada se to desi, da li vredi uzimati univerzalni daljinski, i kako to govno uopste radi?
Moj rođak/zet ima to čudo, pali-gasi televizor, klimu, tv-tjuner, miniliniju, divx aparat, boga oca, pretvara stan u "pametnu kuću"... Čarobni štapić za sve što ima IR ulaz. Ima dugmića više nego Su-35, obezbeđuje sve profile leta...
Link to comment

da se filipenku naplati zato sto reklamira firmu. :Psalu na stranu, prilicno dobar test i smernica za one koji planiraju nabavku lcd televizora. svakako i za ljude koji samo hoce da budu u toku. vredi procitati.

Link to comment

ХД :Hail: Каква грехота што нема више ХД канала у понуди. Фудбал, тенис, натгео и сличне стварчице изгледају апсолутно спектакуларно на 50 инча.

Link to comment
  • 4 months later...
ХД :Hail: Каква грехота што нема више ХД канала у понуди. Фудбал, тенис, натгео и сличне стварчице изгледају апсолутно спектакуларно на 50 инча.
Vaistinu. Gledah Partizan-Arsenal u HD-u. Fenomenalno.
Link to comment
  • 2 months later...

Jel ima neko da mi kaze kakav je LCD Toshiba 40LV733G specifikacije su:40"LCD TV(101CM)FULL HDРЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080КОНТРАСТ 45000:1ВРЕМЕ ОДЗИВА 5МСОСВЕТЉЕНОСТ 450CD/КВМДИГИТАЛНИ DVB-C/Т ТЈУНЕР3HDMI УЛАЗА,2СКАРТА,КОМПОН,PC,USBСНАГА ЗВУЧНИКА 2Х10WDOLBY DIGITAL PLUSШИРОК УГАО ГЛЕДАЊА 178 СТЕПЕНИIma ga u Tehnomarketu pa reko d apitam dal valja. Inace u Tehnomarketu ima neki popust 10% ponedeljkom za penzionere jel zna neko dal to vazi za sve proizvode ili? Ako vazi da posajlem babu da mi kupi tv :)

Link to comment

ja imam stariji i manji model od 32'', i sasvim je ok. samo nemoj da pokusavas da ga preko HDMI kabla spojis sa ATI HD3850 grafickom. regza cip i ona se nesto ne vole i nema sanse da to proradi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...