Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

14 minutes ago, Moća said:

Aman bre sta da kazem ljudima da im preporucim nesto za 25k?

Nemaju svi novca za sonikurcipalci 4kuhdmegagiga

 

Mislim da fox daje 3 godine garancije, meni bi to bilo presudno. Ja imam 1 vivax i 1 vox od skora, za PS4 fino rade posao. Na vivaxu skrot korektna digitalna slika (odnos cena kvalitet smisao).

Link to comment

4 godine star LG led ekran mi odlazi do đavola. ima već neko vreme da se vide sivi tj. tamni kružići uniformnog rasporeda. google kaže da je ekran prljav s unutrašnje strane. 
je l imao neko sličan problem? šta raditi? ne znam za valjan servis u svom selu...

Link to comment

OK, dilema: Sony ili LG ?

 

LG bi tebalo da je bolji, ali Sony za ovaj model daje 5 godina garancije, plus mu je cena niža nego na KP oglasima.

 

Sa LG televizorima generalno imam dobro iskustvo. Ovaj moj od 26'' radi 7 godina kao da je nov, a i u firmi gde radim, imamo LG monitore, nisu mrdnuli nekoliko godina, a rabe se dobro. Doduše u poslednje vreme, sa nekoliko različitih strana, pojavila se priča o mrtvim pikselima, mada kapiram da to uvek može da se dogodi.

 

E za Sony nemam pojma kakvog su kvaliteta. Kapiram da se dosta prodaju zbog brenda, a mene najviše mami ovaj model zbog te garancije od 5 godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...