Jump to content
IGNORED

PPP mali pijac...


yolo

Recommended Posts

opskrbio se ajvarom u dovoljnim kolicinama. vrhunski, fenomenalno ispecena paprika, 400 din. malo dalje od bgd (skoro 300km juzno) ali jbga. na kalenicu je takav tacno duplo skuplji.

Link to comment

Zna li neko gde mogu kvalitetnija jaja da se kupe?

 

znam na bajloniju zenu koja prodaje jaja koka koje hodaju i koje garantovano ne prihranjuje. jaja donosi subotom, komad 20 dinara. ako ti odgovara, reci cu ti gde je njena tezga. 

 

 

@ yolo meni od svih tih domacih ajvara koje sam jela, ubedljivo najbolji mamas ljuti malidzano. 

Edited by darling
Link to comment

znam na bajloniju zenu koja prodaje jaja koka koje hodaju i koje garantovano ne prihranjuje. jaja donosi subotom, komad 20 dinara. ako ti odgovara, reci cu ti gde je njena tezga. 

 

 

@ yolo meni od svih tih domacih ajvara koje sam jela, ubedljivo najbolji mamas ljuti malidzano. 

 

mamas je čista petica, ali malidžano nije ajvar.

 

pritom, da ne shvatiš pogrešno, ali ima jednako dobrih za duplo manje novca

Link to comment

mamas je čista petica, ali malidžano nije ajvar.

 

pritom, da ne shvatiš pogrešno, ali ima jednako dobrih za duplo manje novca

 

meni je to, da prostis, sve isto. pojedem par kasika godisnje, tako da mi cena bas nista ne znaci, i nadohvat mi je ruke, ne moram da jurim tudje babe i domace. 

Edited by darling
Link to comment

Jel treba da te molimo da kaeš koji?

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

 

od ovih kod  nas, Diem GP Đevđelija, brend je Baš Ajver/ Baš Malidžano (ima u dve varijnate, uzimaš skuplju onu na kojoj piše: pečen - ako je ajvar u pitanju)

 

a inače, ja se snabdevan na izvoru, od nečije babetm u Skoplju

Link to comment

taj gore ima da se kupi na nekim benzinskim pumpama u makedoniji, recimo onda poslednja sa desne strane kada se izlazi iz makedonije na bogorodici. po secanju znam da sam bio sokiran koliko je jeftino ali ne bih smeo da se zakunem da je bio 60 denara (1 evro). mozda ipak 2, ali provericu nekako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...