Jump to content
IGNORED

PPP mali pijac...


yolo

Recommended Posts

najtoplija preporuka za mesaricu u ilije birčanina, preko puta frikovog radnog mesta

 

meso uvek sveže, suvadini najprirodnije obrađeni, cene najbolje u gradu

Link to comment
  • 3 months later...

Upravo jedem nešto za šta su mi prodavci na Zemunskoj pijaci rekli da se zove Smokvara (kažu da je nastala ukrštanjem smokve i breskve) Izgleda kao spljoštena breskva sa jako malom košticom. Ukus je super, slatka je ko med, posle nje mi kajsije imaju ukus kao papir. Istina, ne mogu baš da osetim smokvu, više ima ukus breskve, ali izuzetno fine breskve. Cena je doduše bila oko 200 din kilogram.

Ništa spektakularno,  osim što ima  malu košticu. Ružne su, kao zakržljali plodovi napadnuti bolešću,  a zbog cene cca. 180 din/kg su za  potpuno  ignorissanje.

Link to comment

Ništa spektakularno,  osim što ima  malu košticu. Ružne su, kao zakržljali plodovi napadnuti bolešću,  a zbog cene cca. 180 din/kg su za  potpuno  ignorissanje.

Mislim da si probala los primerak.

Link to comment

Da promenimo temu sasvim... Kupio danas neke Eva sardine, bile džaba. Idem kući i kažem sebi: ako su kradene ili slično - što ne želim ni da znam - možda su i dobre. Ako su samo falsifikovali brend i uvaljali smeće unutra - onda sam bacio pare...

 

I tako...

Link to comment

Ljudi, jedno opste pitanje. NIje mi tesko da objasnjavam nesto sto ne razumem na PPP ali u realnom zivotu je malo zajebano. Treba da ubedim zenu da neko povrce, iako je prskano, ne propusta pesticid u sebe, unutar svoje kore (krastavac, tresnja, krompir).

 

Ima li neka studija koja ce mi pomoci da ubedim zenu da kupujemo krastavac?

 

Hvala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...