Jump to content
IGNORED

PPP mali pijac...


yolo

Recommended Posts

prodjoh pored ideje, u izlogu promo plakat za ovotjednu akciju: egzoticno voce budzasto, voce strasti sa 2400 za kilo snizeno na 1700, voce zvezda sa 1800 na 1200, i tako dalje. 

Link to comment

viri iz larsonovog dupeta?

 

 

 

 

 

kad sam vec ovde... imam u komsiluku jednu piljarnicu koja je u sred sezone povrca 30-40din skuplja od svega,sto je u sezoni i kilogram nekog povrca tipa paprike...ja nemam pojma kako oni opstaju sve ove mesece..odem danas da kupim cveklu posto nigde usput nisam nasla,kontam ne moze biti skuplja od 50din kad tamo 75... i neko dvoje ispred mene sa tri kese i racunom od 2inesto hiljade din  :cry: ...malo su se zagrcnuli..

 

ali ulov su bile dve ooogroomnee kelerabe za 55din/kom..

Edited by ivy
Link to comment

maslinovo ulje odsad kupujem iskljucivo u ulcinju, direktno od proizvodjaca, 10 evra/l, za vecu kolicinu sam dobio cenu 9 evra/l.... jeste skupo u odnosu na ona ulja po samoposlugama, ali neuporedivo po kvalitetu....

koga zanima, od kruznog toka u centru, umesto ka maloj plazi krene se ka valdanosu, pa posle par stotina metara sa desne strane, blizu dzamije....

Link to comment

Znam ja,  baš sam kod njih kupovala još pre 15 godina. Imali su kamene prese u podrumu. 

Pravi topik da još jednom kažem da je ulcinjska pijaca meni najlepša u celoj CG, sve sa ženama u narodnoj nošnji i minđušama od dukata koje dolaze iz obližnjih sela i prodaju sir i proizvode od mleka. Najveće breskve sam tamo kupovala.

Ulqini :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...