February 23Feb 23 11 hours ago, Frank Pembleton said:Ja mislim da će AV, ako je siguran da može da blokira "vaskrsavanje" N1, krenuti da ga ukine već sad.Ako nije siguran, i ako postoji mogućnost da se N1 "ponovo pojavi" onda će ga ukinuti pred izbore, da smanji vreme da se oni organizuju i utiču na birače...Može da vaskrsne samo na internetu. Operateri neće ubaciti nikakav novi kanal u ponudu. N1 već godinu se vidi samo u pojedinim gradovima gde je dostupan SBB/Yettel, otkad su ih skinuli sa Total TV. Ovo je samo dovršavanje plana.Ne bi me čudilo da sledeći bude Insajder TV.. Telekom ih je već šutnuo na neku dalju poziciju. Edited February 23Feb 23 by fusion_
February 25Feb 25 Neka stoji ovde. Brent Sadler juce je urednicima porucio da "za sada nema promena":Dnevni list DanasGlavni izvršni urednik vesti u Adria News Network Brent S...Čelni ljudi N1 imali su u utorak, 24. februara poseban sastanak, jer je prvi put sa njima u novoj ulozi pričao glavni izvršni urednik vesti u Adria News Network (ANN) Brent Sadler (75), ranije poznati
February 25Feb 25 BTW, koliko čujem Igor Božić je pred okupljenim radnicima rekao da je dva puta probao da razgovara sa B.Sadlerom i da mu je uvek odgovorio "pričaćemo kasnije"...
February 27Feb 27 Evo tekst Nemanje Rujevica sa Deutsche Welle (DW) i odgovore koji je dobio od strane United Group-a:dw.comJunajted grupa: Nema prodaje medija ni otpuštanjaDok su novinari N1, Nove S i drugih medija na „tihoj vatri“ zbog promena u kompaniji, iz Junajted grupe za DW tvrde – nema razloga za strah. Kažu, čuvaju nezavisnost medija i nisu u dilu sa srpskim vl
February 28Feb 28 Šuška se: TV Happy postaje zajednička TV Nova N1?!Trač ili istina, tek po kuloarima se najavljuje da bi TV Happy od aprila mogao da postane zajednička televizija Nova N1? Kako se navodi, doduše stidljivo, u izvorima bliskim Junajted mediji, novi vlasnik mogao bi da bude Dragan Šolak?!Navodno je nedavna poseta Predraga Rankovića Peconija, vlasnika TV Happy, Zdenku Tomanoviću, advokatu bliskom takozvanoj Studentskoj listi i studentima u blokadi, koju je zabeležio i Informer, "podgrejala" ovaj transfer.Naime, TV Happy, medij sa nacionalnom frekvencijom, sve više se okreće opoziciji i studentima u blokadi u svojim emisijama, što budi nadu protivnicima vlasti da će možda uskoro i cela Srbija saznati, kako kažu, "za istinu".Kada je o eventualnoj prodaji TV Happy reč, pominje se suma od 82 miliona evra i ime Dragana Šolaka. Takođe, i još osam miliona na preuređenje sadašnjih prostorija, studija i novu tehniku.DirektnoŠuška se: TV Happy postaje zajednička TV Nova N1?! | Druš...Trač ili istina, tek po kuloarima se najavljuje da bi TV Happy od aprila mogao da postane zajednička televizija Nova N1? Kako se navodi, doduše stidljivo, u izvorima bliskim Junajted mediji, novi vlas😁 Verovatno je glupost.. Edited February 28Feb 28 by Milosh76
February 28Feb 28 Pa ono da imam neke pare da ulozim to bi bila televizija u Srbiji koja bi bila protiv Vucica. Bukvalno za godinu dana bi je prodao barem za 10 puta vise nego sto je ulozeno. Za psihopatu koji nema nikakvu kocnicu i mora da ima kontrolu a neogranicen budzet. Glupi DJV gleda Solaka da kupuje 5tu kucu sa bazenom a on ima samo jednu.
February 28Feb 28 Solak je u vreme kad zvalavi smrad nije ovoliko otvoreno zagazio u diktaturu pokusao da kupi 2 ili 3 radio stanice, naravno da nije proslo ( pojavili se Krdzici ili vec neki drugi fantomi). Ako ima i trunke istine o tim sastancima to gospodin Ranko radi na optimizaciji prodajne cene nekom od sns ekipe ( onaj gmaz iz srpskog telegrafa npr nema svoju TV...)
March 31Mar 31 Šovljanskog zaustavila Saobraćajna policija na NBG, tabloidi pišu da je bio pozitivan na kokain i kanabis, N1 se ograđuje i insistira na postupanju po zakonu
April 1Apr 1 Za nas starije-u cemu je fora sa miksanjem belog i marihuane? To sad glumi speedball ili je vise fazon kraj zurke pa pijemo sve sa stola (od fante do mastike...)
April 1Apr 1 "Poznajem" Sovljanskog vise od 15 godina (od kad je radio na RTV), uvek sam imao pozitivno misljenje o njemu i zaista ne bi ovako nesto ocekivao od njega. Da vidimo sta ce biti sa njegovom karijerom na N1 i koliko ce ovaj slucaj biti stetan za ugled ove televizije.
April 1Apr 1 42 minutes ago, TWEN FM said:"Poznajem" Sovljanskog vise od 15 godina (od kad je radio na RTV), uvek sam imao pozitivno misljenje o njemu i zaista ne bi ovako nesto ocekivao od njega. Da vidimo sta ce biti sa njegovom karijerom na N1 i koliko ce ovaj slucaj biti stetan za ugled ove televizije.Ako je stvarno tako kako si napisao, kako si odmah prihvatio zdravo za gotovo da je istina to što su tabloidi objavili o njemu?
April 1Apr 1 Ne uzimam nista zdravo za gotovo od blatoida. Samo sam bio zacudjen i pogresno sam se izjasnio, imam mnogih drugih problema od prosle nedelje. Edited April 1Apr 1 by TWEN FM
Create an account or sign in to comment