Jump to content
IGNORED

lchf


ivy

Recommended Posts

 

 

 

 

 nisam ovo sve ja izmislila niti pocela..eno ga 1 ceo svetski pokret

 

 

i jos jednom da ponovimo..

 

 

ne cuvam linkove..a sada mi se stvarno ne trazi po internetu zbog tebe..ako ti treba eno ti ceo internet pun svega pa trazi..ja znam sta znam,meni ne treba..

znam da se ketogene dijete za pomoc pri epilepsiji istrazuju os 1920tih i da za adhd poremecaje paznje deluju i za jos neka druga stanja su dokazana a istrazivanja traju od 20,30tih godina

 

zasto mislite da svet ne postoji pre vas,ne razumem?

Edited by ivy
Link to comment

Nijedna od dijeta koje se primenjuju u terapiji psihijatrijskih oboljenja i autističkog spektra poremećaja nije istraživački potvrđena kao uspešna (u smislu postojanja statistički značajne razlike u ispoljavanju simptoma ili uspešnosti funkcionisanja između pre/posle ili eksperimentalne i kontrolne grupe). Uočena su neka, često privremena, poboljšanja, ali je sve to i dalje daleko od značajnog. Isto važi i za niz drugih megapopularnih terapijskih pristupa (senzorna integracija, hipoterapija, delfini i sl.). 

Link to comment

mambodžambo efekat je suština tog bulšita od plana jedenja, tako da će tvoja direktiva teško biti ispoštovana.

hm, banatjaniane, jes' da si banatjanin i pretpostavljam voliš rezance, štrukle, štrudle i ostale slastice od brašna, al' što bulšit ?

 

i tužno da se ovde potežu masna slova

 

ajde ivy, nagovesti da ćeš da skačeš sa nekog mosta, da vidimo koliko će da ih krene za tobom ?

 

 

elem, ljudi, da li vi gledate malo oko sebe

šta jede ovaj svet ?

 

evo ja danas prošla pored trpković pekare u nemanjinoj

ne može se prići kolika je gužva

 

često se parkiram ispred jedne srednje bg škole pa ponekad ubodem za vreme odmora

kada bi recimo izvagao devojke iz mog nekadašnjeg trećeg razreda gimnazije i devojke iz trećeg razreda današnje neke srednje škole,

verujem da bi težinski prosek iz mog vremena bio manji za barem 5 kg

pa jbt, ove današnje devojke izgledaju ko ja sada sa 54 ako ne i gore

sa sve okolotrbušnim salom

 

bombardovani smo hranom koja je spoj isključivo uh i loših masnoća

pekare, picerije, poslastičarnice, to se barem vidi

ali  čak i ono što mislite da nije džank, upravo jeste

čitate li sastav proizvoda ?

 

ja lchf doživljavam kao pokret koji sa jedne krajnosti pokušava da pomeri kazaljku iz jedne druge krajnosti u koju je kazaljka već odavno pretegnula

a to pomeranje ide slabo ili nikako

zato što inercija već radi svoje, a i kapital se sjajno oplođuje

 

a i masna slova ne pomažu

Link to comment

bombardovani smo hranom koja je spoj isključivo uh i loših masnoća

pekare, picerije, poslastičarnice, to se barem vidi

ali  čak i ono što mislite da nije džank, upravo jeste

čitate li sastav proizvoda ?

 

sve se slažem. go vegan

Link to comment

a i masna slova ne pomažu

 

Jok, nego ce ugljenohidraticna  <_<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:Jova:

Link to comment

ne razumem šta hoćeš da kažeš

 

Kažem go vegan. Izbaciti meso i proizvode životinjskog porekla, jesti voće i povrće pouzdanog porekla, integralne žitarice i tako to. Provereno radi.

Link to comment

Kažem go vegan. Izbaciti meso i proizvode životinjskog porekla, jesti voće i povrće pouzdanog porekla, integralne žitarice i tako to. Provereno radi.

A vitamin B12?

Link to comment

Kažem go vegan. Izbaciti meso i proizvode životinjskog porekla, jesti voće i povrće pouzdanog porekla, integralne žitarice i tako to. Provereno radi.

kod koga i protiv čega ?

 

e vidiš. to je individualno

verujem da kod mnogih radi ali ja znam ljude kod kojih to nikako ne može da radi

nismo svi isti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...