Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Dajem tri hipotetičke sezone Fortitjuda za još jednu "Zločina". Ili još bolje, neka pošalju Saru Lund u ona arktička bespuća, najbolja kombinacija.

Link to comment

Dajem tri hipotetičke sezone Fortitjuda za još jednu "Zločina". Ili još bolje, neka pošalju Saru Lund u ona arktička bespuća, najbolja kombinacija.

Naravno.

A poslali su je i dali joj 1 funkciju!

I nije baš ispalo nešto!

Link to comment

Naravno.

A poslali su je i dali joj 1 funkciju!

I nije baš ispalo nešto!

Ono izgleda prelijepo, ali su scenaristi usrali posao negdje na sredini serije. Da je ponovo pošalju u one prekrasne predjele, ali ovaj put baš kao Saru Lund! I da priču pišu kao prvu sezonu Zločina :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treca sezona krece u septembru. Martina definitivno nece biti, to se zna vec neko vreme, Kim Bodnia nije produzio ugovor, navodno nije mogao da se dogovori s producentima.

 

Mene je trailer dosta zainteresovao, jedine reci su "nisi bila u pravu, Saga", pa me zanima kako ce da se nosi s tim da je pogresila u necemu.

Link to comment
  • 3 months later...

Odgledao i drugu (utiske o prvoj sam napisao na omiljenim serijama, nisam znao za topik, mnogo je potonuo).

 

Uglavnom, na stranu fenomenalna hemija Martina i Sage, serija vozi i dalje, samo je to ipak malo slabije nego u prvoj sezoni. Priča je zamuljenija i svi ti otrovi, brodovi, gomila likova i potencijalnih krivaca i grupa i boraca za kojekakva prava su malo ugušili flow radnje. Jednostavno mi je manje zanimljivo, naravno, ne i nezanimljivo. Martin je bog, a scena u hotelu je highlight ne sezone već serije. Čovek neverovatno uverljivo prikazuje emocije, od kežual razgovora i galantnih osmeha do teških psihotičnih strahova i nemira. Ako ga stvarno ne bude u trećoj sezoni biće to jako jako zajebano nadoknaditi. Odnos njega i Sage je osovina serije. A jbt, i da završi sa šutom u dupe od žene, i u ćorki, msm, Martine pobratime, baš si najebao :(

 

Ne mogu razmišljajući na brzinu da povatam ko je za šta kriv od ubistava, Oliver i Gertruda. Uopšte, smeta mi taj koncept da bračni par nezavisno tamani ljude po okolici, svako za svoj groš™, malo mi to ukazuje da su scenaristi preterali sa zapletom i (možda) idejom da ceo rasplet ostane u krugu ljudi koji su već imali uloge u seriji, ali mi je to malo mač sa dve oštrice. Jednostavno, pomalo mi je glupo. 

 

Sve u svemu, prolazna ocena, prva sezona pogotovu, kvalitetno na svim osnovama sa malim padom u drugoj sezoni, jednostavno slabije na polju scenarija.

 

Edit: jel moguće da niko nije postavio pitanje da li je lik u senci na kraju Rasmus? Možda i jeste, nešto topika sam i preskočio inače bi čitao mesec dana... 

Edited by Mil@n
Link to comment

sta si ceko do sada. voleo bih da sam na tvom mestu :)

Ма чобанин будала. Успут, имају прву сезону у библиотеци, данас наручио другу.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...