Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Scena u hotelskoj sobi mi je bila strasna, cini mi se da je identicna bila u prvoj epizodi, samo sto je ovog puta znacenje jos dublje nego sto je bilo.
Ja sam, vala, vrisnula sad kad sam pogledala. Komšije će da se brinu.Baš sam zadovoljna Bronom, osim što je prvih pet epizoda bilo teško pohvatati ko je ko, sviđa mi se ova sezona. Mogla bi još koja sezona, nadam se da će i biti.
Link to comment

I ja sam vrisnula, samo sto nije bilo bas 3 ujutro. :D 99% ce biti treca sezona, pregovara se valjda jos samo sa Sagom, posto zbog snimanja Brona mora da provodi 8 meseci godisnje u Malmeu, sto je 600 km daleko od Stokholma gde su joj muz i deca. Ali s obzirom da se uvek smeska kad je pitaju za trecu, rekla bih da je to gotovo.

Link to comment

odgledala sam prvu sezonu forbryblabla...i moram da kazem da je bron kompletnija, dinamicnija serija sa glumcima koji su uspeli da rasire svoja pluca i pokazu nam kako se to radi.imam mnogo zamerki za the killing, nije sto sam pametna (kako moj muz kaze kada gledamo nesto pa mi ne da zucnem jer pretpostavim sta ce biti)...ali saaam tekst kilinga je prepun rupa krimi a i triler prirode.anyway....moj bron je zasluzeno numero uno i moja saga i moj kim lutke mamine :wub: :wub: :wub: ...uh..jedva cekam dalje. a da potvrdim da je scena u hotelskoj sobi bila carobna ...kako dobro napisano i uradjeno!!! tacno na granici ludila i ljudskosti. anbfakinlivlb !

Edited by mustang
Link to comment
Videla sam teaser za desetu, ako nije izvuceno iz konteksta, izgleda da ce (Spojler sa velikim S!!!)

Martin i Saga da zavrse u krevetu. Razgovor ide ovako:M: "Jesi li sigurna u vezi sebe i mene?"S: "Znas da jesam."

Odgledao poslednju

Ni blizu, totalno neocekivan kraj

Link to comment

Kako. Je. Ovo. Bilo. Jebeno. Dobro.Najbolja epizoda Brona, bez konkurencije. Sve scene sa Sagom i Martinom su bile fantasticne. Ali nema sanse da cu uskoro iz glave izbaciti scenu kad

su Pernille i Victoria u WC-u, a posle i sama Pernille, i Saga i Martin ispred u hodniku... :cry: Strasno. Pernille ne mora ni da kaze nista jer se tacno vidi kroz sta prolazi, natera gledaoca da se zamisli u toj situaciji, a i Saga isto, zna sta ce da se desi, zna i koliko je prazna prica da to ne mora biti bolna smrt samo par minuta nakon Viktorijinih krika i jasno je da joj je u glavi sestrino samoubistvo... Fenomenalno odradjeno od strane svih aktera.

Odgledao poslednju

Ni blizu, totalno neocekivan kraj

Srecom. :D Ma ja danski razumem samo kad ga imam napismeno i jako mi je drago sto se moje nerazumevanje tog njihovog frfljanja pokazalo bas na ovome. :D

Kad on kaze: Är du säker på att det är mig?, ja sam iz trejlera skontala kao: Är du säker på dig och mig?

Edit: Uznemirujuca misao u 4 a.m: KAKO IZDRZATI DVE GODINE DO NASTAVKA?!

Edited by Naa
Link to comment
Izasliii prevodiii!!!
Ceniš da ovo što piše da je prevod sa norveškog na engleski sa Guglom vredi? Tj. da je gledljivo :)Jbg, nisam izdržao pa sam odgledao sve u ovih par dana, ali sam istempirao da juče uveče odgledam 9., tako da sam zapeta puška za titlove, makar i ok engleske.
Link to comment

barely, ali gledljivo. nisam izdrzala da docekam bolji prevod, ali sam izdrzala da odgledam sa ovim.. mozda ipak bolje zbog uzitka da izdrzis do sutra.

a i Saga isto, zna sta ce da se desi, zna i koliko je prazna prica da to ne mora biti bolna smrt samo par minuta nakon Viktorijinih krika i jasno je da joj je u glavi sestrino samoubistvo...

moze li neko samo u 3 proste recenice da mi napise sta se tacno desilo sa saginim roditeljima i sestrom? ko je imao Munchausena? jel majka trovala nekog kao martinova cerka ili je sagina sestra trovala nekog? odakle je ona izvukla sestru i koji je zlocin prikrila/pocinila? jedino sto mi je skroz jasno je da joj se sestra ubila

Edited by tazza
Link to comment

Ma da, da ne moras da razmisljas da li ces da se smejes zbog google translate-a uz dramaticne situacije. Ovo je bilo vrhunac, kad se tek pojavio prvi prevod za 2x1c3e930442baf11e3b8d122000aeb43f3_7.jpgInace sinoc sam sanjala Jensa da stoji pored mene u sobi, tako da reakciju na 2x10 ocekujem za nedelju dana.

Edited by tazza
Link to comment

moze li neko samo u 3 proste recenice da mi napise sta se tacno desilo sa saginim roditeljima i sestrom? ko je imao Munchausena? jel majka trovala nekog kao martinova cerka ili je sagina sestra trovala nekog? odakle je ona izvukla sestru i koji je zlocin prikrila/pocinila? jedino sto mi je skroz jasno je da joj se sestra ubila

Sagina majka je imala Munchausena. Ne znamo tacno sta je radila, verovatno nije trovala nikog, nego se ispoljavao na druge nacine, u svakom slucaju je sestra makar psihicki bila maltretirana toliko da se ubila cak i kad je uspela da se izvuce. Posto je Munchausen by proxy jako redak, Saga nije mogla da dokaze da ga majka ima, a i posto Saga takodje ima psihickih problema, niko joj nije ni verovao i nije mogla da izvuce sestru. Zato je pocinila neki zlocin, jos uvek ne znamo kakav, i podmetnula ga roditeljima, da bi im oduzeli sestru i poslali je kod nje. Ocigledno je bilo prekasno, posto se sestra posle ipak ubila.P.S. Nije Martinova cerka, nego dadilja.

Edited by Naa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...