Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

Odgledao sam 2. sezonu i odusevljen sam. Malo mi je bolje lego danski Killing jer je dinamicniji ali kakva gluma, pogotovu detektivski par objasnjava, neverovatno. Mnogo mi se svidja, prvu sezonu cak nisam jos ni gledao, gledao sam samo prvu epizodu pre par meseci ali da ne objasnjavam. Taman cu je odgledati ovih dana kao zagrevanje za trecu.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Ја сам прошле године одгледао прву сезону. И кад сам видио синЕопсис друге сезоне, нисам хтио да кварим добар утисак.

Link to comment

Друга сезона је сасвим пристојна да није будалаштине са Мартином била би одлична.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Gledao si garant, one maske svinje, zeca itd što šalju video snimke. Onaj momenat kad su prešli sa eko terorista na one dede i babe mi je bio ustvari "joj nemamo materijala za 10 epizoda, deder smislite neki twist da popunimo" momenat. I dalje je to dobra serija, zbog odnosa Sage i Martina i ta dva lika uopšte, ali priča mi nekako nije držala vodu. (Bar taj glavni plot, onaj dio sa ubicom sina đene đene)

Link to comment

Krenula sinoc 3. sezona. Prva epizoda je bila vise orjentisana na Sagu i njene odnose sa kolegama, posebno danskim nakon sto je prijavila Martina, nego na sam slucaj. Deluje da ce se cele sezone dosta toga vrteti oko njenih privatnih problema. Sam slucaj bi mogao biti zanimljiv, za sada deluje kao "sacuvajmo tradicionalnu porodicu i nasu decu" hate crime, ali verovatno nije to. 

Link to comment

Dvoumim se da li da gledam uopšte, sad kada znam da nema Martina. :cry:

 

Možda ću da  sačekam dok se prikaže cela sezona, pa da onda razmotrim vredi li gledati.

 

 

Mnogo nedoumica.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ne pojavljuje se Martin, ove sezone ce definitivno sve ostati na tome da je dobio 10 godina zatvora, a Saga nece da ga posecuje, kaze videce se kad izadje, za 9,5 godina. Tako je otvoreno i da se eventualno vrati u 4. sezoni, a i da se ne vrati do kraja serije. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...