Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Ja sve gledam u nadi da ce je saga napucati u glavu. Meni i sefica i majka ko stvorene za uloge

Ne nazirem da iko od likova koji su se do sad pojavili u sezoni ima motiva za pna ritualna ubistva :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ova sezona kida. Nervira me sto moram da cekam toliko na sledecu, kao ni u jednoj seriji do sada.

Sad treba uvezati kakve veze sa svim ovim (Holstom i svim ljudima iz onog kruga oko Emila) ima ona misica na celu one gradjevinske firme. Mozda mi je promaklo nesto ranije.

Link to comment

odlicna je sezona i sjajno radi posao onaj drugi detektiv. mnogo mi se svidja taj iskren odnos izmedju njega i sage jer tako bi trebalo da bude i u RL. 

ali bih volela da hans prezivi i da se vrati na posao jer onu zabu ne podnosim :) [odlicna glumica takodje]

Link to comment

Ovo sa Hansom si mogla i u spojler, vidis da nisu svi ni poceli da gledaju.

 

Evo nesto o tome u mom spojleru.

 

 

Ta prica sa Hansom je originalno bila drugacije napisana, umesto Hansa je u toj situaciji trebalo da bude Lilian. Ideja je bila da Martin izadje iz zatvora, ne zeli vise da se bavi policijskim poslom, onda se to desi Lilian, i on se, naravno, vrati da bi pronasao krivca.

Posto Bodnia nije produzio ugovor, izmenili su pricu i stavili Hansa umesto Lilian, da bi stavili Sagu pod jos veci pritisak.

 

Link to comment

Sad treba uvezati kakve veze sa svim ovim (Holstom i svim ljudima iz onog kruga oko Emila) ima ona misica na celu one gradjevinske firme. Mozda mi je promaklo nesto ranije.

 

Ona sto je bila s klincem?

 

 

Muz joj je ubijen valjda u 7. epizodi. Ubica je verovatno nekako povezan s njim, a ne s njom, ali mislim da se jos ne zna kako.

 

Link to comment

Edit: Spojler da ne otvara ko nije gledao osmu. :)

 

 

Da, nemam pojma, za sada je jedina veza izmedju te njene price i celog slucaja to sto je muz bio "slep kod ociju", pa su mu izvadjene oci.

Ali do 8. epizode ni Annika pogrebnica nije imala nikakve veze. A posto su sada obavljena sva ubistva iz one sifre, a nakon toga kidnapovana trudnica, mislim da ce se ispostaviti da sve ima veze s bebom. Bila je ona scena kad ubica iz kola posmatra Holstovu zenu za koju se tad jos uvek mislilo da je trudna i sprema se da je kidnapuje, ali to ipak ne uradi. Sad ne mogu da se setim da li mu je bas tad u kolima stigla fotka od paparazzo plavuse, ali cini mi se da jeste, i da se zato predomislio.

 

Edited by Tolaa
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kakav kraj sezone! :Hail:

 

 

U jednom momentu sam pomislila da je moguce da ce stvarno da se baci i da ce nastaviti seriju samo sa Henrikom. Kad su mogli bez Martina...

 

Ko ce docekati sledecu tek za dve godine! :o

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...