Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Ovo je već smešno, tvoj koncept trolera i stalkera malog miliona mojih postova digao se na višu razinu slavljenjem ičijeg individualizma  :happy:

 

Oće Luba i ovo da mi briše...

Edited by Ajant23
Link to comment

Ja gledam na TV-u, pretpostavljam da nema jos na kioscima.

 

Bolja druga epizoda od prve, zahuktava se. Ne mogu da provalim Saginog novog partnera uopste, deluje kao da ce biti prilicno zivopisan lik. 

Link to comment

Zar nije i na RTL-u?

 

To je ipak RTL-ova serija...

Nisam siguran da je tako....

 

 

 

Production Companies

Filmlance International AB

Nimbus Film Productions

Sveriges Television (SVT)

Film i Väst

Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF)

Danmarks Radio (DR)

Film i Skåne

ZDF Enterprises

Norsk Rikskringkasting (NRK)

Link to comment

Kolko sam ja mogao da pohvatam, premijerno ide nedeljom na DR i SVT, dan kasnije na NRK. Na BBC krece u novembru, a na ZDF na prolece sledece godine.

Link to comment

Nisam siguran da je tako....

 

Ma, da, pobrkao sam RTL i ZDF, i nisam samo sada, ima već više meseci da stalno mislim RTL umesto ZDF...

 

Tačno, u ZDF-ovoj produkciji. Bilo kako bilo, opaska mi je bila na mestu, samo sam pobrkao dve centralnoevropske televizije...

Edited by Ajant23
Link to comment

Ma, da, pobrkao sam RTL i ZDF, i nisam samo sada, ima već više meseci da stalno mislim RTL umesto ZDF...

 

Tačno, u ZDF-ovoj produkciji. Bilo kako bilo, opaska mi je bila na mestu, samo sam pobrkao dve centralnoevropske televizije...

 

Pa i ne bas , finansije su im drugacije, ovde su koproducent kroz fondove EU pa se i ne zuri sa emitovanjem....

Link to comment

Pazi, samo sam pobrkao televizije, a ZDF-ova produkcija jeste, mislim da sam i čitao da se tako vodi. Koprodukcija se podrazumeva u današnje vreme, naravno da će uvek biti čitav niz kompanija.

 

A, sada, o tim fondovima EU ništa ne znam, i na tvojoj listi je ZDF jedini koji se pominje dva puta: kao Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) i kao ZDF Enterprises, jesu li to oba fondovi EU? Je li ZDF možda vlasnik tih fondova i kroz stručnu ekspertizu ljudi iz ZDF odlučuju šta je to kulturno dobro za EU? Ili, šta već, nije mi najjasnije...

 

Ovo oko kasnijeg emitovanja, možda im treba više vremena da sinhronizuju obzirom da to u Nemačkoj gleda uglavnom polupismeno stanovništvo, pa da maksimiziraju edukativni efekat, ne znam...

Link to comment

Bio dokumentarac o skandinavskim krimi serijama gde dankinja producent objasnjava da su se priliko navlacenja sredstava posluzili "lukavstvom" da sve to predstave kao "kulturno dobro" pa se navlaci i euroimage i onda se uvlace ostale "manje profitne" televizije da udju u projekat...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...