Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

Bio dokumentarac o skandinavskim krimi serijama gde dankinja producent objasnjava da su se priliko navlacenja sredstava posluzili "lukavstvom" da sve to predstave kao "kulturno dobro" pa se navlaci i euroimage i onda se uvlace ostale "manje profitne" televizije da udju u projekat...

 

Znači, znači skandinavsku seriju su predstavili kao ZDF-ovu da bi dobili pare od EU-a?

 

:twak:

Link to comment
  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

joooj, majcice, meni i ova sezona fenomenalna...prosto ne znam da li da je gledam kako izlaze serije ili da sacekam pa da gledam po zavrsetku emitovanja,  sve zajedno...saga fenomenalna, zaplet interesantan a citava ekipa, sad vec rutinski, odradjuje seriju savrseno....nego, gledajuci odjavnu spicu, vidim da ima pozamasan broj clanova ekipe koja je radila seriju a da su ex Yu porekla...nisam znala da ih je bas toliko u danskoj a i da se toliki broj njih bavi tim poslom /a sad sam se setila i da u gotovo svim onim, uglavnom sjajnim danskim, filmovima uvek ima poneki lik koji je sa nasih prostora/

Link to comment

Pa nije Bron samo danski, vec i svedski. A u Svedskoj ima koliko hoces Jugosa, Srba oko 120.000, Bosanaca oko 80, Hrvata 35, Makedonaca oko 10. Za zemlju od oko 10-ak miliona stanovnika, to je ogroman procenat.

 

Meni je isto dobra sezona, cak mi Martin ne nedostaje pored ovog novog cudaka. :) Ne mogu da provalim u cemu je stvar s likom, ali odlican je sa Sagom. 

Link to comment

A jel ima neki release za 3.sezonu bez umetnutih eng i swe titlova?Gleda mi se na tv-u  a ne na kompu gde jedino mogu da ubijem te titlove u vlc-u

Edited by Haralampije
Link to comment

Posle pete epizode imaju tri potpuno nepovezana story line-a (koji se nece povezati do kraja). Nemam pojma kako ce da raspetljaju sve u samo 5 epizoda. Ali mi je posle ove prvi put ove sezone bilo bas zao sto gledam jednu po jednu, a ne sve na gomili. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Posle pete epizode imaju tri potpuno nepovezana story line-a (koji se nece povezati do kraja). Nemam pojma kako ce da raspetljaju sve u samo 5 epizoda. Ali mi je posle ove prvi put ove sezone bilo bas zao sto gledam jednu po jednu, a ne sve na gomili.

Znači preporučuješ se strpim?
Link to comment

Sagin kolega i zaplet sa kolegom me je odmah podsetio na Filth (roman i film) i pandura i zaplet odatle... Ne znam da li jos neko vidi slicnost, ali zato sto me je podsetio, nisam se iznenadila posle cetvrte epizode i bilo mi je maalo predvidivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...