Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Pa, ovde je uglavnom tako, ako si uspeo da primetiš. Nije da ja volim što je tako, ali tako je na pdf muzika. Nisam ja to izmislio.

 

Ako si čitao topik, onda ti je jasno da se pored njene muzike pričalo o dosta toga. Doris je više fenomen nego muzičar, to se najbolje vidi na ovom topiku i kao tako slojevita ličnost podložna je diskusiji, jbg. 

 

Ja njenu pojavu nalazim zanimljivom i to je sve. Nije da je mrzim i da želim svakoga na topiku da ubedim da je glupa ko kurac. Jedino što mi je zanimljivije od nje su ovi čaršavi u kojoj se neko ko se muzike naslušao i-ha-haj ubi da objasni da Dorisina muzika nije obično đubre. Devojka jednostavno ne zna ništa, pevanje je tragikomično, produkcija katastrofalna, stajling - no comment -, jednostavno, amaterizam u svojm najčistijem obliku začinjen enormnim kompleksom više vrednosti. Ne može čovek da se ne zapita kako neko uspe tu da pronađe bilo šta više od toga a da blage veze ima sa muzikom, ja jednostavno čitam šta čovek piše i ne verujem. :)

 

I na kraju, ja ovaj topik više shvatam kao opušteni, šaljivi™ topik, meni je ona zabavna, i to je to, savetujem isti pristup ;)

 

 

osim sto se lepi Palfoot ludo zabavlja, nikako da ukapiram o cemu se prica na ovom topiku  :(

 

Moraš da odslušaš 10.000 albuma, pa iščitaj sve ponovo. To je ključ spoznaje...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ako si čitao topik, onda ti je jasno da se pored njene muzike pričalo o dosta toga. Doris je više fenomen nego muzičar, to se najbolje vidi na ovom topiku i kao tako slojevita ličnost podložna je diskusiji, jbg. 

 

Ja njenu pojavu nalazim zanimljivom i to je sve. Nije da je mrzim i da želim svakoga na topiku da ubedim da je glupa ko kurac. Jedino što mi je zanimljivije od nje su ovi čaršavi u kojoj se neko ko se muzike naslušao i-ha-haj ubi da objasni da Dorisina muzika nije obično đubre. Devojka jednostavno ne zna ništa, pevanje je tragikomično, produkcija katastrofalna, stajling - no comment -, jednostavno, amaterizam u svojm najčistijem obliku začinjen enormnim kompleksom više vrednosti. Ne može čovek da se ne zapita kako neko uspe tu da pronađe bilo šta više od toga a da blage veze ima sa muzikom, ja jednostavno čitam šta čovek piše i ne verujem. :)

 

I na kraju, ja ovaj topik više shvatam kao opušteni, šaljivi™ topik, meni je ona zabavna, i to je to, savetujem isti pristup ;)

I ja topik o Springstinu shvatam kao šaljivi™, pa opet hoće da me rastrgnu kad odem tamo da se šalim™. I čitam šta ljudi tamo pišu i ne verujem. A, u stvari, čak i poznajem opus dotičnog, za razliku od tebe na ovom topiku.

Link to comment

Zamisli da ja odem na topik o onom automehaničaru toplog srca Springstinu pa da počnem tamo da im objašnjavam kako im je idol glup ko kurac.

 

 

Sta kao nije glup ko kurac?

Link to comment

+1

 

Pokusao da odgledam spot, shvatim publiku™, na silu pronadjem neku bilo kakvu vrednost, link ka emocijama, mozgu, dusi, ne ide. Sve vreme mi je zaista neprijatno jer je sve Linchovski  bizarno i neprikladno: i ta soba, i ona, i oni zumovi/odzumovi kamere, suspregnut glas koji ne ume da pusti (ucini iskrenim), cudan naglasak engleskog koji prosto ne deluje kao engleski vec kao izgovorena kora drveta.

 

Jednom recju, zrno talenta nema jer ni u ritmu ni u harmoniji ni u tekstu ni u pevanju nema niceg originalno njenog, sve pozajmljeno s koca i konopca, 1frankestajn napravljen od mediokritetske muzike koja je nastala davno pre Doris.

 

Meni ovo savremena umetnost 1:1

Edited by Caligula
Link to comment

Loše ti se čini.

 

Loše se tebi čini kada misliš da možeš da porediš Springstina i Doris™. Prvi je muzičar, ova druga je... Pa jebote, ne znam ni šta je, znam da nije muzičar.

Link to comment

Pa ja učestvujem na ovom topiku kao fan Doris, to je valjda jasno. Zamisli da ja odem na topik o onom automehaničaru toplog srca Springstinu pa da počnem tamo da im objašnjavam kako im je idol glup ko kurac.

nemoj :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...