October 25, 201411 yr Neprijatno a? Ili je i ovo neki nenadjebiv autoironicni koncept koji ismeva kult licnosti i idolopoklonstvo
October 26, 201411 yr Realno, bolji je album nego prosli. Edited October 26, 201411 yr by Verterdegete
November 7, 201411 yr NI Pero Distorzija nije čuo za Doris, kako najloše da na ovom forumu i dalje najviše postova ima automehaničarska tema. Ljudska toplina c c c. http://www.njuz.net/matori-roker-obelezio-jubilarnih-20-godina-zvocanja-o-tome-kako-vise-nema-dobre-muzike/ Edited November 7, 201411 yr by palfoot
November 9, 201411 yr http://www.youtube.com/watch?v=fwyGwdyRx7g Kome to odgovara? I zašto baš sad? Edited November 9, 201411 yr by Đipalo Junuz
December 10, 201411 yr Karleuša bi đoku odsjekla da dospije nekako na CC. (da parafraziram gazzu sa drugog topika)
September 16, 201510 yr Pa i nije, eno je nastupa u klubu Sioux trećeg oktobra. Vraća se jača nego ikad
September 16, 201510 yr Pa i nije, eno je nastupa u klubu Sioux trećeg oktobra. Vraća se jača nego ikad Sta,nagojila se?
Create an account or sign in to comment