Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

U međuvremenu...

 

Poslušajmo stay and be mine (u sobi) :lol:

 

Ako nekoga zanimaju detalji - negde između dvoseda i kreveta...

 

Moj omiljeni deo je na 2.17...

 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

krevet, restoran, zikina sarenica - su vesto isplanirane scenografije tizinga naseg dresiranog moralizatorskog kepeca naviklog na prepoznavanje "lakih" sadrzaja.

"i am what i am and i never lie" je vrhunski sarkazam koji ni kajzer sozeu ne bi posao za rukom. "ona retardirana a mi pametni" - da , sa sve nevericom u postojanje diskrepance datosti i (jurenja) neregularnosti.  (to quote fancy claps: da li likovi ispunjavaju svet ili svet ispunjava likove i koje ih akcije razlucuju)

 

bouvijev artificijelni sistem blazenih komoditeta - persone koja ismejava "mesijanstvo" rok i pop zvezdi, kontradiktornih imidza i vrtoglavo mutirajuce senzacije pre nego muzicke konzistentnosti i alternativske postenosti u savrsenoj je vezi sa dorisinim pozivom na igru ogledala, razgrtavanja svesnih od nesvesnih sadrzaja, odsudnu borbu ucitavaca i ucitavaoca u kojima se nozevi obrcu na njih same zarad zamesateljske terapije samopregornog projektanstva, gde se slabosti opipavaju kao u topu koji napreduje dok mu je cev okrenuta ka sopstvenim polozajima.

 

pop art i avangarda - dve konstante od kako znamo za rokere s po-mo-ravu ( i cia, snajko)

 

projEkat  -_-

 

Edited by palfoot
Link to comment

Zanimljivo viđenje sa kojim se ništa ne slažem :(

Ja kontam da je ona nekako dobila pristupim nekom fancy apartmanu u nekom hotelu, pa je pomislila da će to biti super ambijent za njen novi "spot" i da će joj dati tu crtu glamura i stila kako bi to malo nadomestilo nedostatak pa... Svega ostalog, glasa, produkcije, smislene muzike, adekvatne za spot odeće i sl.. Naravno, još jedna u nizu pogrešnih procena, ovo je jednostavno smešno u skoro svakom smislu. Da budem iskren smešno /tačnije neverovatno/ mi je i sve što pišeš koliko se god razbacivao vrcavim vokabularom pa i uvijenim uvredama (dresiranog moralizatorskog kepeca prim.aut). Svo to da prostiš proseravanje neće od naše Doris napraviti lo fi i/ili indy (verovatno delom i zato što verovatno blage veze nema ni šta je to) starletu, na njenom koncertu će uglavnom da preovlađuju oni likovi od kojih je topik i krenuo, koji će da odu tamo iz zajebancije i sprdnje. :( Što je u neku ruku i razumljivo (a što NE odobravam) sa obzirom na to kakvu muziku pravi, propraćenu svim ostalim aspektima pratećeg sadržaja. Stvarno se divim svakome ko njen opus iole ozbiljno shvata, ali ja se ne razumem u muziku i nisam odslušao 10.000 albuma, pa molim da se tome ne pridaje značaj... 

Jedino što valja je koreografija :thumbup:

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

pa ona snima spotove gde god ode..na letovanje,izlet,putovanje..i sve je diy kontam da muz drzi kameru dok se ona gubi ispred a muziku reprodukuju sa telefona

samo nikako ne mogu da progutam taj njen izgovor engleskog..a ni glas..pa to zvuci kao ja da sam pevala..omg..a i produkcija je iz spavace sobe..nista to nije dobro osmisljeno nego je prosto i jednostavno tresh kao takav

Link to comment

Zanimljivo viđenje sa kojim se ništa ne slažem :(

 

Ja kontam da je ona nekako dobila pristupim nekom fancy apartmanu u nekom hotelu, pa je pomislila da će to biti super ambijent za njen novi "spot" i da će joj dati tu crtu glamura i stila kako bi to malo nadomestilo nedostatak pa... Svega ostalog, glasa, produkcije, smislene muzike, adekvatne za spot odeće i sl.. Naravno, još jedna u nizu pogrešnih procena, ovo je jednostavno smešno u skoro svakom smislu. Da budem iskren smešno /tačnije neverovatno/ mi je i sve što pišeš koliko se god razbacivao vrcavim vokabularom pa i uvijenim uvredama (dresiranog moralizatorskog kepeca prim.aut). Svo to da prostiš proseravanje neće od naše Doris napraviti lo fi i/ili indy (verovatno delom i zato što verovatno blage veze nema ni šta je to) starletu, na njenom koncertu će uglavnom da preovlađuju oni likovi od kojih je topik i krenuo, koji će da odu tamo iz zajebancije i sprdnje. :( Što je u neku ruku i razumljivo (a što NE odobravam) sa obzirom na to kakvu muziku pravi, propraćenu svim ostalim aspektima pratećeg sadržaja. Stvarno se divim svakome ko njen opus iole ozbiljno shvata, ali ja se ne razumem u muziku i nisam odslušao 10.000 albuma, pa molim da se tome ne pridaje značaj... 

 

Jedino što valja je koreografija :thumbup:

Koje ti lo fi/indy starlete znaš?

Link to comment

Koje ti lo fi/indy starlete znaš?

 

Apsolutno nijednu. A kako bih i mogao kada do nastanka ovog topika nisam ni znao za lo fi™ :(

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Pa šta onda 'oćeš?

 

Valjda da ukažem da do eventualnog čitanja ovog topika ni Doris neće čuti za lo fi scenu. Svako sranje može da se svrsta u neki žanr pogotovu ako si odslušao 10.000 albuma pa pratiš scenu i znaš žanrove koji običnim smrtnicima nisu poznati.

 

A ti?

Link to comment

Predlažem da Glas Razuman snimi spot i album i održi prvi koncert. Onda će iz prve ruke imati argumente da nam kaže šta Doris misli, šta publika misli, šta forum misli itd.

Link to comment

Valjda da ukažem da do eventualnog čitanja ovog topika ni Doris neće čuti za lo fi scenu. Svako sranje može da se svrsta u neki žanr pogotovu ako si odslušao 10.000 albuma pa pratiš scenu i znaš žanrove koji običnim smrtnicima nisu poznati.

 

A ti?

Pa ja učestvujem na ovom topiku kao fan Doris, to je valjda jasno. Zamisli da ja odem na topik o onom automehaničaru toplog srca Springstinu pa da počnem tamo da im objašnjavam kako im je idol glup ko kurac.

Link to comment

Predlažem da Glas Razuman snimi spot i album i održi prvi koncert. Onda će iz prve ruke imati argumente da nam kaže šta Doris misli, šta publika misli, šta forum misli itd.

 

Što ste vi svi uradili, pa imate pravo na svoje mišljenje, za razliku od mene :(

 

 

Pa ja učestvujem na ovom topiku kao fan Doris, to je valjda jasno. Zamisli da ja odem na topik o onom automehaničaru toplog srca Springstinu pa da počnem tamo da im objašnjavam kako im je idol glup ko kurac.

 

 

Znači, samo fanovi su poželjni na bilo kom muzičkom topiku, ili je Doris izuzetak?

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Zamisli da ja odem na topik o onom automehaničaru toplog srca Springstinu pa da počnem tamo da im objašnjavam kako im je idol glup ko kurac.

 

realno, šta tu ima da se objašnjava

Link to comment

 

 

 

 

Znači, samo fanovi su poželjni na bilo kom muzičkom topiku, ili je Doris izuzetak?

Pa, ovde je uglavnom tako, ako si uspeo da primetiš. Nije da ja volim što je tako, ali tako je na pdf muzika. Nisam ja to izmislio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...