Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

imam sestru od tetke koja je mlađa od mene 5 godina. sećam se kad je bila beba. i sećam se da sam jedva čekala da poraste da možemo da se družimo, ali to se nikad zaista nije desilo. videla sam je zadnji put kad je imala 30 godina i dalje je bila tako dundrasta i lupala je gluposti kao doris. zato mi je doris simpatična al ipak osećam se nekako ojađeno. doduše imam trenutno malo povišenu temperaturu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

10678554_357585311063007_553062621274749

Da li ovo označava zaokret u karijeri? Više seksualnih konotacija? Da li Doris misli da put do šire publike vodi preko obnaženosti i udovoljavanja lascivnim tendencijama kod publike? Ko će to znati...

 

10534585_355575924597279_583363915045112

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Očigledno je da te je ovaj topik negde promenio i počeo si da pratiš sve što se dešava s Doris. 

 

Ne pratim ništa u vezi nje, osim jedne treš grupe na fejsu koja nema veze direktno sa njom ali se kače njeni radovi jer se uklapaju u tematiku iste. 

 

Ne podmeći.  <_<

Link to comment

ovo trazi profesionalnu pomoc  :isuse:

 

Nije u redu da tako kvalifikuješ. To što ti ne pratiš trendove i moderne tendencije u svetu muzike pa samim tim i nešto takvo ne razumeš, ne daje ti za pravo da donosiš takve opservacije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...