Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

A jesu li koristili Daniela Jonsona da bi dodatno potvrdili stav? Ko je true lofi a ko ne? Ako nisu onda nije to dovoljno kompetentno.

naravno da nisu,jer nisu tako edukovani kao ti

Link to comment

slazem se.

 

Slazem se i ja, svaka joj cast, super je iskulirala, skidam kapu, pravi slalom kroz nezgodna pitanja, alal vera, devet zivota ima, kao macka se uvek docekala na noge

 

I posle se Kaligula sprda sa Doris :isuse: 

Link to comment

naravno da nisu,jer nisu tako edukovani kao ti

Nekako mislim da Danielu ne bi bilo prijatno da zna u kom kontekstu ga spominjes. Nemo se ljutis, nema mesta nadrkanosti, pametovanju i sl glupostima na bilo kom lofi topiku. Vidi palfut kako lepo komunicira.
Link to comment

Paflut (uz Tazzu) jeste najkuliji na topiku i to je 1 cinjenica. Da nije njih, ja bih pisao vise i bio bezobrazniji, ovako me malo blam  :blush:

Edited by Caligula
Link to comment

Ne vidim čemu uopštavanje, na kojem ti se inače zasniva ceo argument. Novinar Telegrafa je zajebava, stoga je svi zajebavaju, uključujući i ljude koji idu na njene koncerte. Cvrc.

Link to comment

Ne vidim čemu uopštavanje, na kojem ti se inače zasniva ceo argument. Novinar Telegrafa je zajebava, stoga je svi zajebavaju, uključujući i ljude koji idu na njene koncerte. Cvrc.

 

 

Hoces da kazes da to nije trend vec incident. Ne slazem se

 

 

(kao sto se ne bih slozio da je svi zajebavaju™ )

Edited by Caligula
Link to comment

Ne vidim čemu uopštavanje, na kojem ti se inače zasniva ceo argument. Novinar Telegrafa je zajebava, stoga je svi zajebavaju, uključujući i ljude koji idu na njene koncerte. Cvrc.

Jbg, ne treba veći argument od klipa od koga je rasprava počela na kojoj se ljudi seku i vrište više i jače nego na Mejdenima i Metalici zajedno. Ako mislite da je to posledica njene muzike, onda dobro™. Meni je iskreno smešno da neko može to i da pomisli. Neverovatno.

 

A kada krene i novinar da te podjebava koji bi poslednji to trebao da radi, bez obzira za koje đubre od novina radi, onda je valjda jasno koliko je to odmaklo.

 

Naravno nije to sva argumentacija, idi joj na profil, page, yt komentare, ne zna se gde ima više sprdnje.

 

Edit: sigurno je ne zajebavaju SVI.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...