Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Pa da. Pitali je - jel smatraš Cecu i Jecu konkurencijom, ona rekla - ne, naravno, onda oni to turili u naslov i evo GlasRazuman se već dve strane valja od smeha a Kaligula deli dijagnoze.

Link to comment

To je ta jedna njena svest o svom mestu pod suncem.

 

 

Pa rekla je da ih ne smatra konkurencijom - nisu joj konkurencija, to je to?

 

Inače je intervju tipična potvrda svega što se pričalo ovde. Novinar se bukvalno sprda sa njom apostrofirajući boldom delove kao što su "... ja znam da pevam...", valjda smatrajući da je bitno kada pevačica izjavi da zna da peva, ili je pak hteo da nam ukaže na nešto drugo...

Link to comment

Meni ovaj intervju sasvim OK. Nit je pretenciozan niti bilo šta. Pitali je ona rekla šta ima..

+1

 

inače sam nedavno u trpezariji na poslu prelistavao neke šarene novine koje su se tu zadesile i na drugoj-trećoj strani je bila ona kao reč urednika i cela je bila posvećena Doris i to neko najgore pljuvanje, samo je falila dijagnoza.

Link to comment

Ok, nije dijagnoza, uvid u "stanje svest", koje je... kakvo tačno?

 

 

... "svest o svom mestu pod suncem" jbt. Ono sto srpski hipsteraj tvrdi da je Doris, ona kaze da o tome pojma nema (nije joj namera da bude tresh ili lo/fi ili DIY vatever) dakle ona sebe vidi kao kantautora koji ima svoje POP uzore i tacka.

 

Hocu reci, potvrdjuje se ono o cemu drvimo na ovom topiku vec godinu dana, a to je da njena "publika" na silu oko nje pravi kontekst, koncept, zanr i ko zna sta jos a da nju za to ne da ne konsultuje/uvazava joj misljenje, nego je i ne pita. Ko da se prosti me boze radi o nekom automatu koji izbacuje random rime, bez licnosti, stava, vizije pa onda okupljeni to uzbudjeno tumace ignorisuci taj automat.

 

A onda Doris na tu reakciju odgovara klimanjem glave tipa "zovite me i cupom, samo me nemojte razbiti"

Edited by Caligula
Link to comment

Ja sam to shvatio kao podsmeh njenoj tvrdnji da joj C i J nisu konkurencija. Ako sam pogrešio, izvini.

Nema frke, samo mi odgovori na ovo pitanje. Ko normalan može da je pita da li su Cecu i Jecu smatra konkurencijom? Kad je jasno da bilo kad bilo gde bilo kojim povodom njih 3 u istom košu je jednostavno nemoguće i zamisliti. I poprilično sam siguran da novinar to zna i da pitanje postavlja radi zajebancije. Kao i "ko joj je stilista" kada je takođe očigledno da ima stila koliko i glasa, tj nimalo. Ne može niko da me ubedi da je to pitanje postavljeno ozbiljno. Msm Ceca Ražnatović, Jelena Karleuša, Doris Bizetić Nygrin. Aman...

 

Ne pitam to radi sprdnje već radi dokazivanja teze da nju ogromna većina posmatra kao objekat podsmevanja i šaljenja, ovaj intervju je (imho) samo dokaz u prilog tome.

 

A u toj sprdnji niti uživam, niti je odobravam, naprotiv, to mi je jako maliciozno i jadno. Od odlazaka na certe iz sprdnje, do ovakvih intervjua. Ovo mi ovde što se zezamo po topiku, to je skroz benigno i ne iz zle namere, barem ne sa moje strane.

Link to comment

 

Ne pitam to radi sprdnje već radi dokazivanja teze da nju ogromna većina posmatra kao objekat podsmevanja i šaljenja, ovaj intervju je (imho) samo dokaz u prilog tome.

 

 

 

sustina. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...