Jump to content
IGNORED

aleksandar tijanic


ficfiric

Recommended Posts

:huh: Koga sam to jos slao u pakao?
A, znači samo njega?Zašto samo njega? Zašto baš on toliko surovu kaznu na sebe da primi?EDIT: Za moderaciju: Je li smem da nastavim sa dijalektikom ili sam na ivici bana?Da pojasnim, dobio sam poruku da mi je zabranjeno da reliciram dragancetu, ali mi je posle sve radilo kako treba? Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • beatakeshi

    31

  • dragance

    29

  • kim_philby

    28

  • Аврам Гојић

    27

Ja te slobodno pozivam da mi odgovoris, bez obostranih flejmovanja i napada histerije. Postoji samo nekoliko ljudi koje "saljem" u pakao, Tijanic nije na vrhu te liste, ali svi su dobrano ucinili dosta ogavnih stvari - sto meni licno ili mojoj porodici, sto mojim poznanicima/prijateljima, koji su patili zbog ucinaka istih.Ne znam zasto bih se bilo kome pravdao za svoje misljenje.

Link to comment

Dobro, možda trenutno niko nije kandidat za pakao osim Tijanića... Svojevremeno si pisao da ti Kusturica zagorčava život kod poslodavca i tako dalje...Ali, šalješ čoveka da gori u paklu i sad jednostavno kažeš da to nisi nikom drugom radio...Pa, jednostavno te pitam, zašto baš on?Mislim, moje pitanje je sitnica u poređenju sa onim što si mu ti poželeo... Dakle, zašto baš njemu?

Edited by Ajant23
Link to comment
Dobro, možda trenutno niko nije kandidat za pakao osim Tijanića... Svojevremeno si pisao da ti Kusturica zagorčava život kod poslodavca i tako dalje...
Mislim da si se ti (kao vec mnogo puta do sada) zajebao i pomesao me sa nekim trecim.
Link to comment

Ovo je tvoje:

Inace, velika smrda i retko veliko djubre. Gori u paklu.
Raduje me, ako se odričeš poslednje rečenice...EDIT: Mlad si, zaboravio si mladog Ajanta koji je na forumu B92 popijao banove i gubio postove zbog sitnica šta je ko napisao i imao citat Hegela u potpisu... Ovo su nova vremena www-a na našem jeziku i ja ih nisam kreirao... Edited by Ajant23
Link to comment

1. Apsolutno stojim imenom i prezimenom iza napisanog za Tijanica, imam svoje licne razloge (koje sam vec objasnio prethodno), a i javni razlozi - kao i dupeuvlacenje angazovanje ovog coveka kod Mire i Kostunice (da samo ta napomenem) i hajke na Djindjica, su samo dodatni materijal.2. Nisam nikada nesto slicno rekao za Kusturicu, niti sam "imao problema kod poslodavca" ili sta si vec pomesao u glavi.3. Tijanic nije jedini na spisku, a ko su ostali nemam nameru da delim sa ljudima kao ti - to znaju meni blizi sagovornici i prijatelji.Edit: ovim nickom se sluzim jos od kraja 90-ih, pa slobodno rpetrazuj i linkuj ako nadjes nesto suprotno izrecenom.

Edited by dragance
Link to comment
1. Apsolutno stojim imenom i prezimenom iza napisanog za Tijanica, imam svoje licne razloge (koje sam vec objasnio prethodno), a i javni razlozi - kao i dupeuvlacenje angazovanje ovog coveka kod Mire i Kostunice (da samo ta napomenem) i hajke na Djindjica, su samo dodatni materijal.
Da, hajke na Đinđića su i razlog za ovu dijalektiku... Nipošto nisu dodatni materijal... Naravno, podrazumeva se da si uzeo u obzir moje postove ovde oko Kvintilijana i Seneke... Tako da mogu da zaključim da šalješ Tijanića u pakao iz osobnih razloga ili u ime Đinđića?Udovolji mi odgovorom na ovo, ipak je i ovaj poslednji pomenuti imao veze sa dijalektikom...
2. Nisam nikada nesto slicno rekao za Kusturicu.3. Tijanic nije jedini na spisku, a ko su ostali nemam nameru da delim sa ljudima kao ti - to znaju meni blizi sagovornici i prijatelji.
Pod 2 sam lupio da ti provociram 3... Odgovori na pod 1! Edited by Ajant23
Link to comment

Šta je ovo?Prvo dobijam upozorenje od moderacije u vidu nikad viđenog buga da je problem da repliciram dragancetu, a sad će on da odleti...Opet pišem uzastopne postove kao mrtve ptice!

Link to comment

A ko si to ti da ja tebi bilo sta objasnjavam?

Šta je ovo?Prvo dobijam upozorenje od moderacije u vidu nikad viđenog buga da je problem da repliciram dragancetu, a sad će on da odleti...Opet pišem uzastopne postove kao mrtve ptice!
Ko ti je pisao upozorenja da ces da letis ili da ja letim?Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Link to comment

Prvo, nisam se tebi obracao, niti sam citao sta pises - zaista me ne interesuje - niti sam "uzimao u obzir tvoje postove" oko Kvintilijana i Seneke, ili uopste oko bilo koga ili cega. Pisao sam sta ja mislim o tom coveku.Moje misljenje o Tijanicu (i nekolicini koji idu sa njim na spisak) je zasnovano na

[sto su] ucinili dosta ogavnih stvari - sto meni licno ili mojoj porodici, sto mojim poznanicima/prijateljima, koji su patili zbog ucinaka istih.
Sta je to tacno i o cemu se radi jednostavno te se ne tice.Ostalo oko hajke na Djindjica jeste dodatni materijal, koji samo potvrdjuje o kakvoj se osobi radi.A sada izvoli nastavljati svadju sa nekim trecim, ja nemam o cemu sa tobom da se prepirem.Edit: i ko su ti "vasi i vas Ustav"?? I zasto se ja uopste raspravljam ili ubedjujem sa tobom? Edited by dragance
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...