Jump to content
IGNORED

aleksandar tijanic


ficfiric

Recommended Posts

a onaj detalj iz utiska nedelje":tijanic: .....pizda.....beckovic: zasto psujete?tijanic.....kako, zasto psujem?! samo sam rekao pizda.beckovic: :huh:se seca neko? a? a?

Link to comment
  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • beatakeshi

    31

  • dragance

    29

  • kim_philby

    28

  • Аврам Гојић

    27

lu rid i aleksandar tijanić, ima tu nešto neobično zanimljivo.
:lolol: meni ovo smisnoinace, prema starome narodnom predanju, smrt vazda stize u neparu. tko je sledeci, citat cemo sutra.stay tuned!
Link to comment

Iskreno me pogodila vest, duboko sam cenio tog čoveka. To je bio čovek koji je išao na ruku svakoj vlasti, ali je isto tako baš svakoj od njih umeo da pokaže zube kad preteraju.Sigurno najveći tv urednik u Srbiji svih vremena.Ljudina... jednom sam imao priliku da budem malo duže u njegovom društvu.Plenio je pameću, šarmom i nekom, da kažem, pozitivnom aroganicijom. Tv nebo u Srbiji više nikad neće biti isto.Živeo je "kurčevito" i tako i otišao!5c352626cc624a52615eb0bd38f2728d.jpgIskreno saučešće porodici, prijateljima i poštovaocima.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
:lolol: meni ovo smisnoinace, prema starome narodnom predanju, smrt vazda stize u neparu. tko je sledeci, citat cemo sutra.stay tuned!
umro je filozof i art kriticar artur danto pre dva dana. to je trojka.
Link to comment
pretpostavljam da nema nigde, mada ko zna, mozda autori cuvaju svoje pionirske korake. secam se detalja kada je isidora bjelica objasnjavala kako je ona bila preteca nacionalno-osvescenih intelektualaca zbog konceptualne zurke sa svastikama u sarajevu i da je to dokaz da su ono sto carsija naziva nacionalistima i desnicarima u stvari pravi antifasisti. legenda kaze da se tada smuvala sa pajkicem. bio je i bojan jovic, neka od milica od macve naslednica, dragos k. naravno, i jos neki miks mladih i starih. sve bi to bilo nalik na friksou, ali su pokrivalice i naracije bile odlicne. pretpostavljam da ih je tijanic doktorovao bar malo, iako je ceda tada davao naznake da ume i sam.
Sad sam pitala Anju Ranković na tviteru. Kaže da ima negde u arhivi. Valjda će da aploaduje na yt!
Link to comment

bila je u vremenu reportaža sa osnivanja tv košave i žurke koja je tom prilikom priređena, u periodu kada je a.t. bio resorni ministar u vladi m. m.-a. tekst manje-više, ali kao ilustracija je bila objavljena i fotografija sa nekog splava na novobeogradskoj strani na kojoj je bila zabava. na fotografiji su bili mirjana marković, hadži dragan antić i aleksandar tijanić. tijanićev pogled ka mirjani marković ni hiljadu reči ne može da opiše, kao zaljubljeni tinejdžer, kao klinac koji stoji pred prodavnicom igračaka.....

Link to comment
bila je u vremenu reportaža sa osnivanja tv košave i žurke koja je tom prilikom priređena, u periodu kada je a.t. bio resorni ministar u vladi m. m.-a. tekst manje-više, ali kao ilustracija je bila objavljena i fotografija sa nekog splava na novobeogradskoj strani na kojoj je bila zabava. na fotografiji su bili mirjana marković, hadži dragan antić i aleksandar tijanić. tijanićev pogled ka mirjani marković ni hiljadu reči ne može da opiše, kao zaljubljeni tinejdžer, kao klinac koji stoji pred prodavnicom igračaka.....
bio je nezan pogled ali je tu bilo i malo neke cudne erotske naklonosti ka slaboumnom detetu. secam se te fotke. ona gleda napred a on u nju.
Link to comment

opsednutost tijanića mirjanom marković u meni je stvorila animozitet prema njemu da su kasnije ministrovanje i savetnikovanje jedna velika nula. a kao šlag na tortu došao je i naslov pred 12.03.kolumna u nacionalu i dnevnom telegrafu(gde je miloševića zvao bengalskim tigrom) su samo prisećanje na jedan kabadahijski stil. ludo i pusto.

Link to comment
j ma šta ko mislio - ipak bio prilično dobar organizator ("TV Politika", "BK televizija", pa i RTS, ako baš hoćete).
Ovo je grubo izvrtanje činjenica. Prve dve tv su pokojne a ova treća je na samrti. I sve tri su bile na državnoj sisi i vrećama bez dna.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...