Jump to content
IGNORED

aleksandar tijanic


ficfiric

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • beatakeshi

    31

  • dragance

    29

  • kim_philby

    28

  • Аврам Гојић

    27

Оно кад може да се ожали Срђа Поповић...мислим ко прописује на форуму ко сме кога да ожали и како?
Pa da, delili su ovaj svet, srećom neće i onaj. Što se Tijanića tiče, a u skladu sa Obznanom, imam da kažem samo sledeće:800d f*ckin' r1dd4ncΞ Edited by MancMellow
Link to comment
to je 88 godina? ne moraš da mi poklanjaš, nabaviću knjigu. ti si govorio o novinarskom učinku. daj nešto iz poslednjih 20 godina.
Zasto? Mozes da nadjes koji god hoces njegov tekst na netu. Ili pokusavas da postignes neku poentu koja mi izmice?Vecina njegovih tekstova koje pamtim su upravo iz tih kasnih osamdesetih, dok je jos uopste i pisao kao novinar.
Link to comment
Zasto? Mozes da nadjes koji god hoces njegov tekst na netu. Ili pokusavas da postignes neku poentu koja mi izmice?Vecina njegovih tekstova koje pamtim su upravo iz tih kasnih osamdesetih, dok je jos uopste i pisao kao novinar.
ma ne pokušavam da poentiram, aman. samo, čitali smo istog tijanića i ti i ja (ok, ja nisam tu knjigu, ali sam, nekako po prirodi stvari, čitala eto to što je pisao od recimo 92. jer sam tu negde počela da čitam dnevnu i nedeljnu štampu). i sad, ti imaš neke tekstove koje je vredelo pročitati 30 puta, skoro napamet naučiti. htela sam da vidim šta je to, pošto je meni promaklo. ne tražim ja linkove na random tijanićevo pisanje, nego na to što ti izdvajaš kao najbolje, najupečatljivije, vredno vraćanja na to, etc.ja se samo sećam prostakluka, banalnosti, plitkoće, dnevnopolitičarenja sa providnom agendom. ali otvorenog sam uma, spremna sam da promenim mišljenje. Edited by gagorder
Link to comment
ma ne pokušavam da poentiram, aman. samo, čitali smo istog tijanića i ti i ja (ok, ja nisam tu knjigu, ali sam, nekako po prirodi stvari, čitala eto to što je pisao od recimo 92. jer sam tu negde počela da čitam dnevnu i nedeljnu štampu). i sad, ti imaš neke tekstove koje je vredelo pročitati 30 puta, skoro napamet naučiti. htela sam da vidim šta je to, pošto je meni promaklo. ne tražim ja linkove na random tijanićevo pisanje, nego na to što ti izdvajaš kao najbolje, najupečatljivije, vredno vraćanja na to, etc.ja se samo sećam prostakluka, banalnosti, plitkoće, dnevnopolitičarenja sa providnom agendom. ali otvorenog sam uma, spremna sam da promenim mišljenje.
Ne znam. Recimo, dan-danas pamtim njegov tekst o Drazenu Petrovicu za koji mislim da je verovatno najbolji tekst koji je o njemu napisan za zivota. Pamtim dobro i neke njegove podsmesljive upise koji su se ticali nekih kulturnih modela u SFRJ ili nekih drustvenih, privrednih banalnosti koje je umeo fino da posere. Dnevnopoliticke tekstove, ni njegove ni nicije druge, ne volim da citam. Primim ih k znanju koliko i agencijsku vest i to je to.
Link to comment

Poserite se jos po normalnim ljudima i stavite ga pored Djindjica. Cuj Aleja zasluznih velikana... Sta je zasluzio, po cemu je Velikan? Citao sam ga pre ratova takodje u Dalmaciji ponekad, mislim trt-mrt, ali par novinskih kolumna ne cini covekom, a kamoli velikanom. A ako kolicina ispisanog i udeo u vlasti cini velikanom, da odmah rezervisemo mesto za njegovu simpatiju Miru, pa onda i Seselja?Kakva sramota.Sent from my iPhone using Tapatalk - now FreeEdit: Aleja zasluznih gradjana, ne velikana, ali da ne brisem ceo tekst sad.

Edited by dragance
Link to comment
Pa da, delili su ovaj svet, srećom neće i onaj. Što se Tijanića tiče, a u skladu sa Obznanom, imam da kažem samo sledeće:800d f*ckin' r1dd4ncΞ
На срећу је што ти одређујеш критеријуме ко где иде. :fantom:
Link to comment
На срећу је што ти одређујеш критеријуме ко где иде. :fantom:
Ako se odlucuje na osnovu kriterija odredjenih verskim knjigama, ne i onom kada su se blagosiljali smajseri i dobrovoljci/oslobodioci frizidera, TVa i deviza, onda definitivno nece na isto mesto kao i Srdja. Moze na isto mesto sa Legijom, kad i njemu dodje vreme.Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Link to comment
Ako se odlucuje na osnovu kriterija odredjenih verskim knjigama, ne i onom kada su se blagosiljali smajseri i dobrovoljci/oslobodioci frizidera, TVa i deviza, onda definitivno nece na isto mesto kao i Srdja. Moze na isto mesto sa Legijom, kad i njemu dodje vreme.Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
pokušaću da ti ovo kažem što nežnije sa punom svešću da te to neće pokolebati: strašno lupetaš.
Link to comment
A sada, velika borba za direktorsko mesto.
Ма јок,зна се већ ко седа у ту фотељу.Нека је Тијанићу вечна слава.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...