Jump to content
IGNORED

Rijalitiji - uništavaju li naše društvo ?


Lezilebovich

Recommended Posts

OK isto je jesti pecenje i muciti miseve, kako god hoces.
Nije poenta u tome, vec u onom sto ti pricas na forumu. Deluj u skladu sa svojim moralnim kodeksom. To jest, od sebe.
Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    62

  • Indy

    57

  • Leia

    34

  • bergasa19

    33

Top Posters In This Topic

OK isto je jesti pecenje i muciti miseve, kako god hoces.
Zavisi od porekla pecenja. Industrijsko uzgajanje svinja je gnusnije varvarstvo od gazenja miseva, IMHO. Edited by Radagast
Link to comment
Ti si genije.
Always feed frozen when possible. Not only is there no risk of injury to the snake, but the freezing process also kills off possible parasites.
:fantom:
Link to comment
Nije poenta u tome, vec u onom sto ti pricas na forumu. Deluj u skladu sa svojim moralnim kodeksom. To jest, od sebe.
Nesto pokusavas da nam svima ukazes, ali mi ne polazi za rukom da ukacim tacno sta, posto mi je potpuno nezamislivo da ti ne vidis razliku izmedju ubijanja zivotinja zbog ishrane sa jedne strane i ubijanja zbog zabave sa druge. Ne ide mi to uz tvoj dosadasnji forumski opus...
Link to comment

Vrlo jednostavno kazem. Ako mislis da kritikujes pojave i postavis se u moralno superioran polozaj, onda ti je duznost da to uradis licnim primerom.

Link to comment
Vrlo jednostavno kazem. Ako mislis da kritikujes pojave i postavis se u moralno superioran polozaj, onda ti je duznost da to uradis licnim primerom.
Hoces da kazes da Dabovic ubija miseve iz dosade u slobodno vreme?
Link to comment

znaci, posto jedem meso, sasvim je ok od mene da bacim macku sa brankovog mosta i postavim snimak svog cina na youtube. bar necu da budem grozni licemer.

Edited by Joe D
Link to comment
znaci, posto jedem meso, sasvim je ok od mene da bacim macku sa brankovog mosta i postavim snimak svog cina na youtube. bar necu da budem grozni licemer.
bices grozni licemer ako to ne uradis.
Link to comment

Pa nije saljenje, postavljas tezu da svi koji koristimo meso u ishrani nemamo pravo da kritikujemo ubijanje zivotinja radi zabave. To je bas onako :wacko:

Link to comment
Ovo je zrelo za split
I za boba miloga, prestanite sa konstantnim splitovanjem tema i stalnim moderacijskim no-no pretnjama. U zadnjih nekoliko dana na forumu kao da je vanredno stanje. ( ovo moze da se prebaci eventualno na temu o nasilju nad zivotinjama, cini mi se da je imamo, samo da se ne prave nove i razvlaci rasprava, ne mogu da pohvatam gde je sta )
Link to comment
:fantom:
Feeding captive snakes live prey is difficult and hazardous, both for the owner and snake. Feeding frozen rodents reduces the risk of harm to the snake, reduces stress for both owner and reptile, and prevents you from having to watch a cute little mouse suffer. They are often cheaper too!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...