Jump to content
IGNORED

Rijalitiji - uništavaju li naše društvo ?


Lezilebovich

Recommended Posts

jeste ali to je ono što mislim da ljude tera da reaguju.deluje da je vb kao etalon rijalitija (možda samo srpski) predodređen da sopstvena pravila krši u datom smeru. hoću reći, koliko puta smo imali samo "10 ljudi koji se glupiraju za novac"?u svakom mogu da se setim bar jedne fore koja je smišljena za takmičare, a koja je ohoho prelazila crvenu liniju.

Edited by McCabe
Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    62

  • Indy

    57

  • Leia

    34

  • bergasa19

    33

Top Posters In This Topic

Svako ima svoje demone.Nekome je lepo da gleda fuzbal, neko pusti do daske starogradsku muziku. Razlicitost je dobra, sto ne znaci da svi moramo da se razumemo.
аха, све је то исто. али у курцу.
Link to comment
аха, све је то исто. али у курцу.
Pa dobro, od fuzbala ima vise stete, pomazu se klubovi od nasih para, navijaci razbijaju autobuse koje smo mi platili iz budzeta, prave realna sranja po Italijama, Beogradima i Novim Sadovima. Ideoloski pomazu retrogradne pokrete po Srbiji, biju pedere i tako dalje.Nego diskusija je takva pa malo simplifikujemo.
Link to comment
u svakom mogu da se setim bar jedne fore koja je smišljena za takmičare, a koja je ohoho prelazila crvenu liniju.
To je tacno. Cini se da takmicari to ne primecuju.
Link to comment
Pa dobro, od fuzbala ima vise stete, pomazu se klubovi od nasih para, navijaci razbijaju autobuse koje smo mi platili iz budzeta, prave realna sranja po Italijama, Beogradima i Novim Sadovima. Ideoloski pomazu retrogradne pokrete po Srbiji, biju pedere i tako dalje.Nego diskusija je takva pa malo simplifikujemo.
а ови што слушају староградске? Edited by 3opge
Link to comment
To je tacno. Cini se da takmicari to ne primecuju.
Da i toje ta tanka nit koja odvaja "nek rade šta hoće, odrasli su ljudi" i "okej ovo je već eksploatacija koja me emotivno pogađa".To što će produkcija da im da tonu alkoholak ako bi se napili i povatali je zabavna sprdačina i strasni zagrljaj njihovog egzibicionizma i naše znatiželje. I kao takav je potpuno legitiman, koliko god se neko zgražavao.Ali kad produkcija uvede pčelarevog ćaleta sa kojim ima višedecenijski bif da bi se svađali - to je igranje vatrom i tuđim emocijama koje ne mogu da raščlane ni uz deset goidna psihoterapije. Naravno, ugovori su potpisani, takmičari su "svesni" tako da jebiga...
Link to comment

Mekejbe, da li bi ti usao u VB? Ja ne bih, jer bih bio svestan kakva me igra ceka. I gde je sada Miki? Dobio pare, potrosio, jebava se po televizijama i siri slovo rijalitija. Svi smo mi razliciti.

Link to comment
Svako ima svoje demone.Nekome je lepo da gleda fuzbal, neko pusti do daske starogradsku muziku. Razlicitost je dobra, sto ne znaci da svi moramo da se razumemo.
Mozes da imas demone, ali ne moras od naivnih (ili na razne nacine, u losoj situaciji/osujecenih) ljudi da pravis svoje majmune za zabavu.Znam da ne zelis da "zalazis u moralizovanje", ali time sto si to rekao nije magicno prestala da postoji stvar koja se zove etika, estetiku da ovaj put ostavim po strani (mada je i ona veoma bitna, a ponekad je razlika izmedju tanana: "lepota ce spasti svet", rekao je the neko, e pa sigurno da VB u tom smislu nije doprinos).
Link to comment
Vise je etike u VB nego u svim politickim emisijama.
то је истина, мени је "Убрисак недеље" много веће дно него ВБ.
Link to comment
Gde si ti u Bostonu izlozen Utisku nedelje (kao i srpskom VB)?
изложен сам сваког лета кад дођем у отаџбину.има и на нету. Edited by 3opge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...