Jump to content
IGNORED

Rijalitiji - uništavaju li naše društvo ?


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    62

  • Indy

    57

  • Leia

    34

  • bergasa19

    33

Top Posters In This Topic

ja gledam miami ink. to je 1 odličan rijaliti. to nije isto što i ekspoloatacija one devojke u vb pre par godina. todleri i tijare su, sa druge strane, još gori.
ali toddlers & tiaras nije condensed evil running loose kao VB ili E! entertaiment. rezija t & t je izuzetno kriticna prema svom predmetnom fenomenu i ogoljava ga fantasticno; mislim cak bi rekao da je to pravilo na TLC-u, ti uvek zapravo gledas nesto mnogo vise od samo onog cime se konkretni show bavi. TLC je /, ne bi ga menjo za onaj stari TLC nikad.http://www.youtube.com/watch?v=Q9nF82fcryYedit: inace, onaj momenat kad boo boo mrtva-smorena kaze kaze 'beauty is sooo boooooring, i don't wanna do it' :lolol::heart: Edited by DarkAttraktor
Link to comment

moj problem sa rialitijima je sto su mi svi od reda toliko dosadni da mozak vise nije sposoban ni da registruje koliko su tacno dosadni.

Link to comment
moj problem sa rialitijima je sto su mi svi od reda toliko dosadni da mozak vise nije sposoban ni da registruje koliko su tacno dosadni.
Upravo htedoh da otkucam identicnu misao. Kakva izopacenost, moralni sunovrat i slicni bakraci, tamo prosto nema o cemu da se prica.
Link to comment

To je ono kad dolaze ameri da im drugi ameri tetoviraju mrtvu majku na dupetu?Ja pratio malo zbog one usporene zgodne crnke pa odustao. Jebote, svi govore na isti nacin iste fraze, kao da si jednog coveka stavio u deset razlicitih telesa. Nisam ni znao da se to vodi pod rialiti.

ali toddlers & tiaras nije condensed evil running loose kao VB ili E! entertaiment. rezija t & t je izuzetno kriticna prema svom predmetnom fenomenu i ogoljava ga fantasticno; mislim cak bi rekao da je to pravilo na TLC-u, ti uvek zapravo gledas nesto mnogo vise od samo onog cime se konkretni show bavi. TLC je /, ne bi ga menjo za onaj stari TLC nikad.
+1 Edited by CowBoy
Link to comment

meni je fenomenalno kad lik dođe i traži ešerovu ilustraciju, nacrtanu na komadićima slagalice koja se ka krajevima rastura i koja je zapravo trodimenzionalna sfera, a onda ga ami pita "a što sfera? ovako je previše jednostavno?"super mi ej i kad ona dvojica idu da rade grafit na zidu i onda se sjebu jer su ispali iz forme.

Link to comment
nisi gledao miami ink očigledno
Da se razumemo, ja ne znam mnogo o reality-ju kao žanru, susreo sam se samo s Velikim bratom i Farmom i o tome i pričam. Edited by Bakemono
Link to comment
To je ono kad dolaze ameri da im drugi ameri tetoviraju mrtvu majku na dupetu?
ja ne znam razliku izmedju miami, la i ostalih inkova, jer mi se nikad nije dalo da ostanem duze od 10 min ukljucen.al ono zasta bi ih stavio u zatvor su one sekvence - na koje su pretpostavljam produkcijski obavezani - kad super-bukvalno objasnjavaju simbolizacije svojih tetova kroz licne price i dogadjaje. kakav zlocin protiv imaginacije, kao da tet mora da ima simboliku i ko da ona mora da bude linearno-objasnjiva. to kad vidim padne mi mrak na oci.
Link to comment
ja ne znam razliku izmedju miami, la i ostalih inkova, jer mi se nikad nije dalo da ostanem duze od 10 min ukljucen.al ono zasta bi ih stavio u zatvor su one sekvence - na koje su pretpostavljam produkcijski obavezani - kad super-bukvalno objasnjavaju simbolizacije svojih tetova kroz licne price i dogadjaje. kakav zlocin protiv imaginacije, kao da tet mora da ima simboliku i ko da ona mora da bude linearno-objasnjiva. to kad vidim padne mi mrak na oci.
jbg sad. to je to socrealističko viđenje umetnosti u kome svaki izraz mora da ima društveni uzrok. ili lični. štagod. (hvala ti pajkiću što si postojao.)ali moraš priznati da je ami velika facakadpopizdi na kat von d što eskivira upotrebu boje jer joj ne odgovara. 1 sukob između primenjene i ostale umetnosti.
Link to comment
jbg sad. to je to socrealističko viđenje umetnosti u kome svaki izraz mora da ima društveni uzrok. ili lični. štagod. (hvala ti pajkiću što si postojao.)
ej, nisam siguran kolko je to socrealisticko vidjenje umetnosti. meni to pre svega smrdi zato sto oni kroz to idiotsko prepricavanje zapravo hoce da poture svoju kapitalisticku potku u tet kulturu dajuci tetu 'proizvodne' karakteristike kroz tu obligatornu licnu storiju u procesu odlucivanja za tet (hoce da ljudi pocnu da asociraju ta dva u fazonu 'rastali ste se od drage osobe?, zavrsili ste jedno poglavlje zivota?, doneli ste bitnu odluku?, ovekovecite secanje/iskustvo ili odluku u vidu teta kod kat von d u la ink studiu ! cijena? - prava sitnica!'); zato se tolko insistira na tome u produkciji emisije. a kako su te price po pravilu uvek bolno glupe i predvidive, tako se je i taj njihov pokusaj intervencije u domenu emotivnog - cini kao uzasno nezgrapan pokusaj kolonizacije maste i emotivne sfere. mislim, nacinicu od ovoga zivotni kredo, ali: gdegod se nalazi tako neka fantasticno glupava simplifikacija ljudskog - krije se logika kapitalizma.
ali moraš priznati da je ami velika facakadpopizdi na kat von d što eskivira upotrebu boje jer joj ne odgovara. 1 sukob između primenjene i ostale umetnosti.
:Dkat von d je simpaticna onako na prvu loptu. al ja bukvalno to mogu da pratim samo sa mute-om.edit: typos i zbrda zdola recenice Edited by DarkAttraktor
Link to comment
super mi ej i kad ona dvojica idu da rade grafit na zidu i onda se sjebu jer su ispali iz forme.
Nisam to otpratio. Bilo je tu biserja, ali mi je rezija previse ocigledna. Kazem, najvise mi smeta ta ravna dikcija, svi su kul na identican nacin.
al ono zasta bi ih stavio u zatvor su one sekvence - na koje su pretpostavljam produkcijski obavezani - kad super-bukvalno objasnjavaju simbolizacije svojih tetova kroz licne price i dogadjaje. kakav zlocin protiv imaginacije,
:lol: i meni to stvara transfer tipa: "istetovirajte mi kobasicu koju otpozadi kara uplakani kornishon" a odmah posle rez na njegovu ozbiljnu pricu gde objasnjava da mu je ta tetovaza uspomena na dane iz Iraka i drugove iz jedinice. Edited by CowBoy
Link to comment
ej, nisam siguran kolko je to socrealisticko vidjenje umetnosti. meni to pre svega smrdi zato sto oni kroz to idiotsko prepricavanje zapravo hoce da poture svoju kapitalisticku potku u tet kulturu dajuci tetu 'proizvodne' karakteristike kroz tu obligatornu licnu storiju u procesu odlucivanja za tet (hoce da ljudi pocnu da asociraju ta dva u fazonu 'rastali ste se od drage osobe?, zavrsili ste jedno poglavlje zivota?, doneli ste bitnu odluku?, ovekovecite secanje/iskustvo ili odluku u vidu teta kod kat von d u la ink studiu ! cijena? - prava sitnica!'); zato se tolko insistira na tome u produkciji emisije. a kako su te price po pravilu uvek bolno glupe i predvidive, tako se je i taj njihov pokusaj intervencije u domenu emotivnog - cini kao uzasno nezgrapan pokusaj kolonizacije maste i emotivne sfere. mislim, nacinicu od ovoga zivotni kredo, ali: gdegod se nalazi tako neka fantasticno glupava simplifikacija ljudskog - krije se logika kapitalizma.
aaaa dobro, to je već dobra teza. imaš pravo tu. ali jbg ne pratim ni ja toliko da bi mi smetalo. zapravo samo sam ušao na vruć topik da bih zadovoljio svoj egzibicionizam. :D
Link to comment
ali jbg ne pratim ni ja toliko da bi mi smetalo. zapravo samo sam ušao na vruć topik da bih zadovoljio svoj egzibicionizam. :D
i ja :Dzadnji put sam gledo TLC u decembru-januaru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...