Jump to content
IGNORED

Rijalitiji - uništavaju li naše društvo ?


Lezilebovich

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    62

  • Indy

    57

  • Leia

    34

  • bergasa19

    33

Top Posters In This Topic

Kakva je ovo hipokrizija oko miseva. Da li se i dalje koriste u naucnim eksperimentima?
Ovi misevi sto su ih koristili u BB su namenjeni ishrani reptila, tj. zmija, tako da sta je gori nacin da jadni mis umre stvarno ne znam.Napomena : Ne branim niti produkciju emisije, koju uopste ne gledam, niti opravdavam ubijanje zivotinja iz puke zabave. Navedoh samo info na koji sam naleteo.
Link to comment
Posto je nemoguce stititi krave svinje i ostale zivotinje koje sa zadovoljstvom hasamo, hajde da se borimo za prava miseva.
Pa ni sa kravama i svinjama nije moguce raditi sta se hoce. Postoje norme za njihove uzgajanje i "humano" ubijanje. To jeste grozno, ali je opet bolje nego da nema nikakve regulative.
Link to comment
Pa ni sa kravama i svinjama nije moguce raditi sta se hoce. Postoje norme za njihove uzgajanje i "humano" ubijanje. To jeste grozno, ali je opet bolje nego da nema nikakve regulative.
Humano ubijanje je hipokrizija na kvadrat.
Link to comment
Ovi misevi sto su ih koristili u BB su namenjeni ishrani reptila, tj. zmija, tako da sta je gori nacin da jadni mis umre stvarno ne znam.
Koliko ja znam, za ishranu zmija se koriste prethodno zamrznuti glodari.
Link to comment

Da objasnim Dabovicev stav. Jedem zivotinje zato sto moram, ali kritikujem potencijalno nehumano ubijanje zivotinja u realiti sou. Da bi taj stav imao vrednost, prvo treba poci od sebe. Pa kad Dabovic kaze ja sam protiv mucenja i ubijanja zivotinja i zato prelazim u vegetarijance, tek tada moze da moralizuje.

Link to comment
Da objasnim Dabovicev stav. Jedem zivotinje zato sto moram, ali kritikujem potencijalno nehumano ubijanje zivotinja u realiti sou. Da bi taj stav imao vrednost, prvo treba poci od sebe. Pa kad Dabovic kaze ja sam protiv mucenja i ubijanja zivotinja i zato prelazim u vegetarijance, tek tada moze da moralizuje.
Znači, ako ja jedem meso ne bi trebalo da ti kazem da si bolesnik ako odereš živu mačku? Ma važi. Edited by Bakemono
Link to comment
... ja sam protiv mucenja i ubijanja zivotinja i zato prelazim u vegetarijance, tek tada moze da moralizuje.
U proizvodnji biljne hrane se regularno ubija veliki broj zivotinja (posebno glodara).Drugo, hipokrizija znaci da se neko pretvara da ima uverenja koja tvrdi da ima. Ja uopste ne vidim da si ti to ovde demonstrirao.
Link to comment
Da objasnim Dabovicev stav. Jedem zivotinje zato sto moram, ali kritikujem potencijalno nehumano ubijanje zivotinja u realiti sou. Da bi taj stav imao vrednost, prvo treba poci od sebe. Pa kad Dabovic kaze ja sam protiv mucenja i ubijanja zivotinja i zato prelazim u vegetarijance, tek tada moze da moralizuje.
Ah, pa tebe ne interesuju misevi, nego te interesuje da popujes Dabovicu i razotkrivas hipokriziju. Ok.
Link to comment
Za mene je zastita zivotinja i njihovo humano, cuj humano, ubijanje, jednostavno hipokrizija.
To je zato sto ti je vise stalo do sopstvene moralne cistote nego do zivotinja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...