Jump to content
IGNORED

Rijalitiji - uništavaju li naše društvo ?


Lezilebovich

Recommended Posts

Ah, pa tebe ne interesuju misevi, nego te interesuje da popujes Dabovicu i razotkrivas hipokriziju. Ok.
Izvini, ali prestani da mi pametujes. Mene boli kurac za miseve. To sam i rekao.
Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    62

  • Indy

    57

  • Leia

    34

  • bergasa19

    33

Top Posters In This Topic

Izvini, ali prestani da mi pametujes. Mene boli kurac za miseve. To sam i rekao.
Lepo. Samo sad dokaži da i Dabovića boli kurac za miševe i možda bude imalo nekog smisla to što pričaš.
Link to comment
Za mene je zastita zivotinja i njihovo humano, cuj humano, ubijanje, jednostavno hipokrizija.
Pa, ti si tu predefinisao recnicko znacenje reci hipokrizija. Moze i tako. Hajde da damo svim recima znacenje koje je samo nama poznato, pa da pokusamo da komuniciramo.
Link to comment
Lepo. Samo sad dokaži da i Dabovića boli kurac za miševe i možda bude imalo nekog smisla to što pričaš.
Prestani da lupetas.
Link to comment
Koliko ja znam, za ishranu zmija se koriste prethodno zamrznuti glodari.
Prethodne večeri u serijalu "Veliki brat" odigran je ekstremni zadatak po uzoru na popularne rijaliti formate u kojima se takmičari suočavaju sa svojim strahovima . Naime, u zadatku je učestvovalo 330 pacova (koji se koriste za ishranu gmizavaca).
Izvor, vazda pouzdani Blic :) . Moguce i da ih prvo ubiju, pa zamrznu, mada ne znam na koji nacin to rade.
Link to comment
Prestani da lupetas.
Ne lupeta, upravo je pogodio sustinu. Ti tvrdis da se Dabovic lazno predstavlja kao neko kome smeta ubijanje tih miseva.Ne mozes to da znas, i stoga ne mozes da to zoves hipokrizijom.
Link to comment
Moguce i da ih prvo ubiju, pa zamrznu, mada ne znam na koji nacin to rade.
Objasnjeno je u uputstvima za odgajivace zmija. Njima se ne daju zivi glodari, jer to nije dobro ni za same zmije.
Link to comment
Ne lupeta, upravo je pogodio sustinu. Ti tvrdis da se Dabovic lazno predstavlja kao neko kome smeta ubijanje tih miseva.Ne mozes to da znas, i stoga ne mozes da to zoves hipokrizijom.
Dajte ljudi citajte napisano. Ja polemisem sa stavom ne sa Dabovicem.
Link to comment
Da objasnim Dabovicev stav. Jedem zivotinje zato sto moram, ali kritikujem potencijalno nehumano ubijanje zivotinja u realiti sou. Da bi taj stav imao vrednost, prvo treba poci od sebe. Pa kad Dabovic kaze ja sam protiv mucenja i ubijanja zivotinja i zato prelazim u vegetarijance, tek tada moze da moralizuje.
Dajte ljudi citajte napisano. Ja polemisem sa stavom ne sa Dabovicem.
Nesto mi je spor forum, pa bih ovde zavrsio ovu malu polemiku. (Za sada.)
Link to comment
Nesto mi je spor forum, pa bih ovde zavrsio ovu malu polemiku. (Za sada.)
Vrlo lukavo nisi podebljao da i u prvom citiranom postu pisem o dabovicevom stavu.
Link to comment
Da objasnim Dabovicev stav. Jedem zivotinje zato sto moram, ali kritikujem potencijalno nehumano ubijanje zivotinja u realiti sou. Da bi taj stav imao vrednost, prvo treba poci od sebe. Pa kad Dabovic kaze ja sam protiv mucenja i ubijanja zivotinja i zato prelazim u vegetarijance, tek tada moze da moralizuje.
OK isto je jesti pecenje i muciti miseve, kako god hoces. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Objasnjeno je u uputstvima za odgajivace zmija. Njima se ne daju zivi glodari, jer to nije dobro ni za same zmije.
Ti si genije. Zmijama smetaju zivi misevi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...