Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

 

Super je! Naročito mi se sviđa ona misao da su heroji ostalih serial killer serija "too stupid to function". :lolol: Pošto gledam nesrećni Following, mogu samo to da potvrdim. U svakoj epizodi gledam i samo mi nije jasno zašto ih jednostavno ne prebiju i zašto su toliko tupavi.

 

Nego, ja se sada nosim mišlju da sutra krenem ponovo prvu sezonu, pa onda za jedno par nedelja da se uključim u ovu.

Link to comment

Mislis da ces moci da izdrzis da ne budes u toku? <_< Ja kriziram kad ne odgledam novu epizodu vec prvog dana...

 

Ma to samo lažem sebe, naravno da ustajem u šest sledećeg dana. Jebote, kako će vikend da bude dobar sad. Subota Hannibal+Banshee uz salatu Grimma, a onda u nedelju standardno sport ceo dan. rave-1112.gif

Link to comment

Nego, ja se sada nosim mišlju da sutra krenem ponovo prvu sezonu, pa onda za jedno par nedelja da se uključim u ovu.

 

wank2.gif

 

Ne jebe Hanibal ništa, stvarno je drugačiji od svega što se trenutno gleda. Ali, i uprkos tome, malo mi se sporo razvijala radnja, ali vrlo, vrlo pozdravljam jako školovanu scenu borbe.

Link to comment

Ja tek danas stigao da odgledam prvu i sramota me da kazem da sam se malo pogubio u odnosu na proslu sezonu. Ipak proslo je godinu dana. Npr nisam kontao da je Cilton preziveo gift basket. Ali mi se skroz svidja to izvrtanje u kom je Vil Hanibal kakog vecina ljudi zna iz knjiga i filmova dok je Hanibal Vil iz prve sezone.

 

Osim toga sve 5, pogotovu scena borbe. Kopka me samo da li ce vec na kraju druge sezone da svi provale Hanibala ili je Dzek dosao sam bez da je ikoga obavestio.

Link to comment

i ja odgledala prvu, nemam neke primedbe.

vil grejem tj. ovaj glumac me neopisivo nervira jos od prve sezone (skoro kao i supruga mu, in real life) i svaki put kad progovori drhtavim, polu-placnim glasom ili slozi onu tuznu facu dodje mi da ga istranziram i posluzim za veceru. a ne znam kako se to dogodilo, u prvih par epizoda mi je bio ok, bas sam s nekim tada komentarisala hanibala i secam se kako sam cak bila zadovoljna izborom glumca za vila.

ne znam, valjda nisam ocekivala da ce vil grejem biti baaaas ovoliko sjeban od starta (u smislu - nestabilna licnost, nevezano od dr lektora).

u principu, gledam samo zbog mikelsena, skali i scena krvoprolica.

a da, i edi izard (u prvoj sezoni) je bio kul.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...