Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

  • 1 month later...

mene jedan bilmez u alfa romeu tako jurio zbog ukazanog prsa, glava ko u međeda i progovori onim najpederskijim glasom u svijet "a zaaštooo taako pokazuješ?" buahhahahahaha

 

bogami ja sam primetio priličan broj smradova u saobraćaju baš u Alfama, procentualno su najzastupljeniji među njima :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

bogami ja sam primetio priličan broj smradova u saobraćaju baš u Alfama, procentualno su najzastupljeniji među njima :(

Copkillah,

 

Meni se cini da si vozaci Fiat Punto (poznatiji kao klasik) najlosiji vozaci. Vise puta sam bio svedok njihovih divljanja :(

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Copkillah,

 

Meni se cini da si vozaci Fiat Punto (poznatiji kao klasik) najlosiji vozaci. Vise puta sam bio svedok njihovih divljanja :(

 

Pozdrav,

X500

 

Dobro, ja sam se više sprdao, mada je to zasnovano na tome da sam u poslednjih mesec dana jedno 4 ili 5 puta ozbiljno psovao vozače Alfi zbog ovog ili onog bezobrazluka.

 

Što se tiče generalizacija, tu postoje dve i to je to - RU i PA.

Link to comment

Copkillah,

 

Meni se cini da si vozaci Fiat Punto (poznatiji kao klasik) najlosiji vozaci. Vise puta sam bio svedok njihovih divljanja :(

 

Pozdrav,

X500

 

 

:cool:

Link to comment

Copkillah,

 

Meni se cini da si vozaci Fiat Punto (poznatiji kao klasik) najlosiji vozaci. Vise puta sam bio svedok njihovih divljanja :(

 

Pozdrav,

X500

 

 

i ja ovo mislim ali sledeca misao mi je sazaljenje i pomisao da su oni losi vozaci jer prosto jadni imaju i takav los auto :(

Link to comment

i ja ovo mislim ali sledeca misao mi je sazaljenje i pomisao da su oni losi vozaci jer prosto jadni imaju i takav los auto :(

 

 

Ne zajebavaj. Ti ili vozas neke limuzine, ili nisi vozio stvarno los auto. Punto je dobar, ekonomican, gradski autic. Za serpentine po Bosni i Crnoj Gori nije, ali za Beograd je super.

Link to comment

 

Što se tiče generalizacija, tu postoje dve i to je to - RU i PA.

 

Ima i treca, CA i UE, voze po gradu kao da savladjuju planinu.

 

i VS izvini ali mislim da su najgori

 

ovo naprosto nije tacno, VS voze normalno -_-

 

Jebo mamu doćiću u taj Beograd za NG ima da zakucam auto u onu česmu na Terazijama da vidite kako voze RU table.

 

:D izvini, ali meni kad neko pomene RU table u glavi su mi likovi u opel suzi sa sve spojlerima koji "divljaju" po autoputu... 6 godina ih gledala i gundjala svakodnevno. Ostali kapiram da su ok ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...