Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

Zato što ih niko ne kažnjava. Idi probaj sa snegom na krovu da se voziš od Zagreba ka G. Kotaru - ja probao, i koštalo me 600kn :frust:

 

Još me ljudi lepo upozorili veče pre da moram da skinem sneg sa auta kad krenem na magistralu, al' ujutru bilo hladno i ja procenio da tih par cm nije mnogo...

Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Ovaj topić je i nešto kao hejt u saobraćaju? Ovako: da li postoji objašnjenje zašto neko ne očisti sneg sa krova svog auta pre nego što izađe u saobraćaj? Viđao sam u saobraćaju aute i sa 3 i sa 33 cm snega na krovu... Prave oblak iza sebe, i mnogo opasnije - na prvom oštrijem kočenju to sa krova će mu se sručiti na šoferku. Ne razumem...

 

Lenjost, uglavnom..

 

Kod nekih je i nemogućnost da se dosegne deo pod snegom (visok auto, nizak vozač...)

Link to comment

Ovaj topić je i nešto kao hejt u saobraćaju? Ovako: da li postoji objašnjenje zašto neko ne očisti sneg sa krova svog auta pre nego što izađe u saobraćaj? Viđao sam u saobraćaju aute i sa 3 i sa 33 cm snega na krovu... Prave oblak iza sebe, i mnogo opasnije - na prvom oštrijem kočenju to sa krova će mu se sručiti na šoferku. Ne razumem...

ja u prošli pon vidla lika očistio od snega samo polovicu šoferke, onu svoju. i onda tako ćorav kreno da nas zgazi na pešačkom. jebla sam mu nanu naninu što ne čisti sneg ko normalan svet. on nešto mlataro rukama, izvinjavo se, ma šta ti meni izvini, bolidu jedan najgori. za jebenu nevericu. :mellow:

Edited by ordi
Link to comment

ja u prošli pon vidla lika očistio od snega samo polovicu šoferke, onu svoju. i onda tako ćorav kreno da nas zgazi na pešačkom. jebla sam mu nanu naninu što ne čisti sneg ko normalan svet. on nešto mlataro rukama, izvinjavo se, ma šta ti meni izvini, bolidu jedan najgori. za jebenu nevericu. :mellow:

 

zaslužio je ciglu u tu istu šoferku, ako ti je komšija znaš šta ti je činiti  :whistle:

Link to comment
  • 1 month later...

jako,jako

Jbg, ja se držim BG pravla, ako ne krene na žuto sednem na sirenu... Inači, NS vozači su najsporiji na svetu...

 

Posebn gušt je ovde kad skrećeš levo, nema niko ispred tebe, da usporiš, i prođeš taman na trepćiće zeleno, a da ovaj iza tebe mora da stana ne žuto... Divan običaj, jel? Kao da ga je Čvarkov smišljao... Pas mater...

Link to comment

Jbg, ja se držim BG pravla, ako ne krene na žuto sednem na sirenu... Inači, NS vozači su najsporiji na svetu...

 

Posebn gušt je ovde kad skrećeš levo, nema niko ispred tebe, da usporiš, i prođeš taman na trepćiće zeleno, a da ovaj iza tebe mora da stana ne žuto... Divan običaj, jel? Kao da ga je Čvarkov smišljao... Pas mater...

 

 

i ja koristim sirenu sve cesce zbog tog  kretanja na zeleno,jbg moram..nemam pojma sta rade koji k...

...ovo drugo mi ne smeta toliko koliko usporavanje skoro do stajanja pri bilo kom skretanju,posebno sa glavnog puta ili trake....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...