Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

Generalizacija je potpuno bez osnova. Vozačka kultura i nivo poznavanja propisa je jedna 0.

 

Ako mislis uopsteno jeste 0 ako ne i ispod tog nivoa. Za ostalo se zezam (bar ja), 'bes temu bez malo saljenja.

Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Ne zajebavaj. Ti ili vozas neke limuzine, ili nisi vozio stvarno los auto. Punto je dobar, ekonomican, gradski autic. Za serpentine po Bosni i Crnoj Gori nije, ali za Beograd je super.

 

 

e dobro sada vozim dobar auto ali sam vozila golfa keca tada starog 25god sto vrlo ulazi u kategoriju stvarno loseg auta,osim sto je ovaj moj vise bio star i neodrzavan nego los.,.nista ne kazem, ja bih sad svasta dala za 1 punto da ga dobijem na poklon ali npr pare nikad ne bih dala za to..

Link to comment

Još 1 generalizacija, sad kad je pao sneg: ko ne zna da očisti šoferšajbnu - žena.

A sad odoh u BG da ih plašim RU tablama.

 

sranje, gde ćeš otprilike da voziš, da znam? :(

Link to comment

Slabije slušam tako da ne znam ni na šta misliš...jutros sam prestao posle dva minuta pošto su po treći put reklli sada je osam sati i 13 minuta.

 

edit

 

naravno ne idem u Tursku, ostajem na sremskoj strani tamo di su ona tri solitera, valjda je to bul M Pupina. NBGD ima milion stanovnika i tri putokaza, uglavnom u visini kolena. Oko pola osam na drugom isključenju kod Arene pravim lančani u kružnom toku.

Edited by čekmeže
Link to comment

Meni su pre mesec dana na malom servisu sipali letnju tečnost za šoferku, smrzla se ko ništa. Po danu još i mogu da vozim kroz nečistu šoferku, al noću nikako. Sinoć-preksinoć sam stao pored puta i oprao je snegom.

Šoferka as šoferšajbna, not ženski vozač.

Link to comment

naravno ne idem u Tursku, ostajem na sremskoj strani tamo di su ona tri solitera, valjda je to bul M Pupina. NBGD ima milion stanovnika i tri putokaza, uglavnom u visini kolena. Oko pola osam na drugom isključenju kod Arene pravim lančani u kružnom toku.

 

Hvala najlepše, onda se nećemo sretati. Sve najbolje u NG!

Link to comment

Ovaj topić je i nešto kao hejt u saobraćaju? Ovako: da li postoji objašnjenje zašto neko ne očisti sneg sa krova svog auta pre nego što izađe u saobraćaj? Viđao sam u saobraćaju aute i sa 3 i sa 33 cm snega na krovu... Prave oblak iza sebe, i mnogo opasnije - na prvom oštrijem kočenju to sa krova će mu se sručiti na šoferku. Ne razumem...

Link to comment

Ovaj topić je i nešto kao hejt u saobraćaju? Ovako: da li postoji objašnjenje zašto neko ne očisti sneg sa krova svog auta pre nego što izađe u saobraćaj? Viđao sam u saobraćaju aute i sa 3 i sa 33 cm snega na krovu... Prave oblak iza sebe, i mnogo opasnije - na prvom oštrijem kočenju to sa krova će mu se sručiti na šoferku. Ne razumem...

Sve je to deo imidža.

 

punks-not-dead.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...