Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

Big dil, nigde ne žurim krenuo sam ranije.

 

 

pa u tome je i poenta..ni JA nigde ne zurim i krecem na vreme i sasvim sam smiren vozac,stajem pesacima na pesackim prelazima,biklistima,propustam koga treba,ne zurim...ali u gradu u kom se kolona od tri semafora spoji u jednu je takav stav da TI nigde ne zuris sasvim pogresan i sebican i tako se stvaraju cepovi,zastoji i guzve..

1 odsustvo svesti o opstem saobracaju!!

 

ja samo apelujem na budnost i pravovremeno reagovanje u skladu sa situacijom!!! :mirko alvirovic:

Edited by ivy
Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Svakome može da se desi da se zablesavi u nešto na semaforu i da ne primeti zeleno na vreme. Ali ako je u pitanju neki semafor gde ZNAŠ da zeleno traje par sekundi (ima takvih), onda si šupak i zaslužuješ da ti se trubi.

 

Inače u poslednje vreme viđam prekršaje i govna u saobraćaju daleko više nego ranije. Evo u samo poslednje dve vožnje video sam ukupno tri slučaja kako opušteno prolaze kroz crveno, minimum po sekundu-dve pošto se isto upali. Postavio bih kamere na svim semaforima, majke mi. 

Link to comment

takođe mnogo volim one pametnjakoviće koji u pet popodne hoće da skrenu iz takovske u svetogorsku kad idu od gore.

nije li to uvek zabranjeno sem za trole? :unsure:

Edited by ordi
Link to comment

Ima mozgova koji i iz drugog smera hoce da skrenu levo

 

http://mondo.rs/a173517/Info/Drustvo/Beograd-Fijat-naleteo-na-zenu-i-dvoje-dece.html

 

Al najludji potez ikad u saobracaju sam video na raskrsnici ispod. Lik je iz Dzordza Vasingtona usao u Takovsku na crveno  i kao skrenuo desno. Onda je jako brzo napravio polukruzni i posle skrenuo desno i nastavio kroz Dzordza Vasingtona. Sve to sa zenom i detetom u kolima za vreme popodnevnog spica.

Edited by katamaran
Link to comment

u nedelju prisustvovao sudaru kod omv-a u radnickoj. na svu srecu niko nije povredjen a moglo je da bude zajebano da ih je udario po vratima umesto u prednji tocak. grozan osecaj.

Link to comment

Počela da me boli Ahilova tetiva desne noge pa reko aj da probam da kočim levom. Vozim jutros kroz grad, nikog iza, nikog ispred, izbacim u ler i pritisnem kočnicu. Da se nisam držao za volan opizdio bi u šoferšajbnu.

Link to comment

Е, кочење левом је код мене сигурни пут у превртање, уопште немам осећај, пробао једном на Панчевачком мосту и никад више

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...