Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa i jeste problem sto ovde sme da se skrene, ali sto sme i da se ostane u istoj traci ako se hoce pravo,

 

naravno, samo debil moze da misli da ima vise prava od onog drugog pa da sedne na sirenu.

Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

pa i jeste problem sto ovde sme da se skrene, ali sto sme i da se ostane u istoj traci ako se hoce pravo,

 

naravno, samo debil moze da misli da ima vise prava od onog drugog pa da sedne na sirenu.

+1
Link to comment

Dešava se meni u Bg da je raskrsnica takva da desna traka ide desno i pravo, a leva strogo levo, i onda se ja zadesim recimo prvi u desnoj traci i hoću pravo.

Pali se uslovna za desno i kreće sviranje...

Đe ćeš kravi objasnit?

Obično se toliko stresiram u takvoj situaciji da jedva ubacim menjač u prvu, i to tek kad se upali zeleno :whistle:  I krenem vrlo polako i oprezno, za svaki slučaj  :whistle:

Link to comment

naravno, samo debil moze da misli da ima vise prava od onog drugog pa da sedne na sirenu.

 

 

Tako sam i mislio ali nisam bio 100% siguran pa sam zato i pitao. Nista, sad imam pravo da gadjam nekog od tih sviraca ovim protivpozarnim aparatom sto nam ionako samo skuplja prasinu u lokalu, da ga bar nekako iskoristimo.

Link to comment

Dešava se meni u Bg da je raskrsnica takva da desna traka ide desno i pravo, a leva strogo levo, i onda se ja zadesim recimo prvi u desnoj traci i hoću pravo.

Pali se uslovna za desno i kreće sviranje...

Đe ćeš kravi objasnit?

Obično se toliko stresiram u takvoj situaciji da jedva ubacim menjač u prvu, i to tek kad se upali zeleno :whistle:  I krenem vrlo polako i oprezno, za svaki slučaj  :whistle:

e i ti se za svakog đavla stresiraš umesto da ko ja otvoriš prozorče i pokažeš fino prs

kad kreneš i ukapiraju da, zamisli čuda, postoji i smer pravo, ondak valjda ukapiraju koje su pajserčine

Link to comment

e i ti se za svakog đavla stresiraš umesto da ko ja otvoriš prozorče i pokažeš fino prs

kad kreneš i ukapiraju da, zamisli čuda, postoji i smer pravo, ondak valjda ukapiraju koje su pajserčine

 

ne ukapiraju.

Link to comment

mene jedan bilmez u alfa romeu tako jurio zbog ukazanog prsa, glava ko u međeda i progovori onim najpederskijim glasom u svijet "a zaaštooo taako pokazuješ?" buahhahahahaha

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...