Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

blansiraj, nece da skodi :)@lancianema, ovo je verzija za cmrlj, samo bluk, origano, mulje, maslac, limunov sok i povrcna supica

Edited by aram
Link to comment
što onda da se briše?pita je jedno, ovo njihovo drugo i treće. :)sve uspelo i sve valja.
Meni drugo i treće (uh drugo) baš vrhunski.No možda je do mene, mislim nije mi prvi put da spremam pa... :D
Link to comment

pa pravi sve to redom to je i svrha svega ovoga,samo polako.. dan za danom

kesice jesu malo hemijske,ali ne smeta mi to :)ali ovde sam naveo one normalne zacine, sto se prodaju u malim kutijicama
a jbga ja imam tu opsesiju da citam sastave i da mi se ugl ne svidjaju..a kesice su blaga katastrofa..
Link to comment
Zašto ćutiteeeee, zašto ćutiteeeee! :s_w:Sve ponovio, samo dodao blanširani ^_^ spanać.Vaso? Prijatelji? Braćo i seste?
vole, savet tebi a i ostalimakada se pravi pita sa dodatkom raznoraznih zeleniša, mnogo bolje od blanširanja je (mislim, bolji je konačan efekat ) je zeleniš iseckati, posoliti i malo izgnječititako se izbegne onaj gadni miris barenog zeleniša, a i ukus je bolji. probajte, nećete se pokajati, garantujem+1 za odvratnost spram onih delezovih začinanisam gledala sastav ali svaki koji sam probala mi ima taj neki ukus hemije.
Link to comment

kako misliš "sa korama" :huh: pa di ćeš pitu bez kora heheevo ti moj recept:skuvati krompir u ljusci, oljuštiti, sitno iseckati i baciti na tiganj u kome je prethodno propžen crni lukposoliti, pobiberiti (ja inače volim baš dosta bibera u krompiruši, no stvar ukusa naravno), promešati i nafilovati koreeto :-)

Link to comment

stavis praziluk da se dinsta, dodas u to krompir naseckan na kockice (oko 1cm, moze i manje) i zacine, gledas da ima vode do pred kraj. kad procenis da je krompir skoro gotov pustis da ispari voda, i onda sa tim puniš kore i pečeš pitupiece of cake :)ha, 0.1 milisekunda!

Edited by funk soul sister
Link to comment
Nemojte da komplikujete pliz, drzite se bazicnih kulinarskih vestina. Nikakvo "blansiranje" i ostalo blamiranje.
ma ne treba blanširanje za zeljanicu/spanaćicu/šta god
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...