Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

Aaaaa vidi ovo!!!Sutra odmah probam.Koji ste vi kraljevi.Treba da se blanšira krompir?Reci da treba, to mi daje dozu ozbiljnosti i genijalnosti. :D

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

blansiraj, nece da skodi :)@lancianema, ovo je verzija za cmrlj, samo bluk, origano, mulje, maslac, limunov sok i povrcna supica

Edited by aram
Link to comment
što onda da se briše?pita je jedno, ovo njihovo drugo i treće. :)sve uspelo i sve valja.
Meni drugo i treće (uh drugo) baš vrhunski.No možda je do mene, mislim nije mi prvi put da spremam pa... :D
Link to comment

pa pravi sve to redom to je i svrha svega ovoga,samo polako.. dan za danom

kesice jesu malo hemijske,ali ne smeta mi to :)ali ovde sam naveo one normalne zacine, sto se prodaju u malim kutijicama
a jbga ja imam tu opsesiju da citam sastave i da mi se ugl ne svidjaju..a kesice su blaga katastrofa..
Link to comment
Zašto ćutiteeeee, zašto ćutiteeeee! :s_w:Sve ponovio, samo dodao blanširani ^_^ spanać.Vaso? Prijatelji? Braćo i seste?
vole, savet tebi a i ostalimakada se pravi pita sa dodatkom raznoraznih zeleniša, mnogo bolje od blanširanja je (mislim, bolji je konačan efekat ) je zeleniš iseckati, posoliti i malo izgnječititako se izbegne onaj gadni miris barenog zeleniša, a i ukus je bolji. probajte, nećete se pokajati, garantujem+1 za odvratnost spram onih delezovih začinanisam gledala sastav ali svaki koji sam probala mi ima taj neki ukus hemije.
Link to comment

kako misliš "sa korama" :huh: pa di ćeš pitu bez kora heheevo ti moj recept:skuvati krompir u ljusci, oljuštiti, sitno iseckati i baciti na tiganj u kome je prethodno propžen crni lukposoliti, pobiberiti (ja inače volim baš dosta bibera u krompiruši, no stvar ukusa naravno), promešati i nafilovati koreeto :-)

Link to comment

stavis praziluk da se dinsta, dodas u to krompir naseckan na kockice (oko 1cm, moze i manje) i zacine, gledas da ima vode do pred kraj. kad procenis da je krompir skoro gotov pustis da ispari voda, i onda sa tim puniš kore i pečeš pitupiece of cake :)ha, 0.1 milisekunda!

Edited by funk soul sister
Link to comment
Nemojte da komplikujete pliz, drzite se bazicnih kulinarskih vestina. Nikakvo "blansiranje" i ostalo blamiranje.
ma ne treba blanširanje za zeljanicu/spanaćicu/šta god
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...