Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Gde spoiler?

Baš sam se potrudio da ništa konkretno ne otkrijem, čak ni ono kad Tusku posluže otrovna rebarca...

 

Edited by buffalo bill
- spoiler alert
Link to comment

 

Mala igrarija. U prvoj epizodi S01, Frank je rekao da mu je potrebna osoba koja radi u novinama i koju će tajno kontrolisati. Toj sceni je sledio govor sveštenika u crkvi Washington National Cathedral. Upravo će, u prvoj epizodi S02, ubiti Zoe u stanici metroa, nazvanoj po kraju nazvanom po ovoj katedrali, Cathedral Heights. Naravno, tu je još mnogo asocijativnih igrarija...

 

 

EDIT: Spoiler se odnosi samo na S02E01...

Edited by Ajant23
Link to comment

Ostale jos dve epizode. Ne znam za weeniejavas, ali ovo je odlicno. Bukvalno jedina neverovatna scena u sezoni mi je ono glasanje sa hapsenjem prethodno. Ostalo-sve pet. 

Link to comment
pogledala prve dvije. zene ostecene zenskosti, jedna zbog silovanja, druga zbog surogat ocinske figure, jeftino da bjednije ne moze biti.

 

ali naravno, idem dalje, mjesecima sam se izgladnjivala negledanjem serija, pa mi je sada sve ok.

 

 

 

potpuno pozdravljam zaginjenje one male malonose velikosise nakaze u epizodi 1. uzasno je antipaticna bila.


Link to comment

Samo se ti sektaš ograđuj, ja ću ipak da pričam šta hoću :P

 

Nisam još odgledao do kraja, ali posle prvih deset počelo je opasno da me živcira:

 

 

 

1) Glupi most! Izgradnja tamo nekog mosta koji toliko znači onom Fengu? WT fucking F? Kad su inicijalno pričali o tim Kinezima mogao sam da poverujem da je gest dobre volje, da se radi o uvodu u neke velike dilove i štazijaznamšta, pa se zato tajno sastaju po južnjačkim šumama noću... Ali sad ispade da je izgradnja tog jednog konkretnog mosta vitalna stvar! I što je najbolje, podpredsednik USA ne može sam da progura taj jedan most, nego mora da moli predsednika da mu to lično završi da bi zadovoljio Kineza! :isuse:

 

2) Republikanska blitzkrieg smear campaign od ciglo 25 miiiiliona dolara? Neko nas zajebava? Treba da poverujemo da je ta suma presudna za midterms izbore, suma koju Bela kuća i cela jebena vladajuća stranka ne uspevaju da neutrališu? Raymond Tusk je jedini čovek u Americi koji raspolaže takvim astonomskim količinama novca? Dr. Eeevil, jebote! Novac se troši na marketinške kampanje konstantno, 25 miliona je in the grand scheme of things sitnica - ako efekat treba da se poništi, to se valjda radi sipanjem para na drugi tas vage. Ali neee, Francis ima bolji plan: Sad ću da uzdignem status drugog plemena indijanaca da oni dobiju prava da otvore kazino, da otmu mušterije Tuskovom redskin minionu, što će njega naterati da prestane da kanališe pare u republikansku kampanju i da se vrati da podržava demokrate :isuse:

 

Takođe, ceo segment sa fotografom koji je slikao Gospođu Podpredsednikovicu je imbecilno hendlovan od početka do kraja, a slično važi i za Thuuug Ribs subplot. To nemam snage da elaboriram, ali ovo gore me je ipak previše iznerviralo da ne bih velikodušno podelio sa vama niščima kriterijumom -_-

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...