Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Ja se otprilike sećam zapleta iz prve sezone, ali se ne sećam nikakvih detalja. Ne gleda mi se ni druga sezona, ali ću ipak da gledam. Zato što sam kreten.U ovom trejleru mi se najviše sviđa ova kvazisatanistička muzika. Možda će glavni lik u jednom trenutku da okrene glavu za 180 stepeni i da kaže "this bitch is mine!", a niz zidove će da počne da curi krv? Nadam se.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledao i ja u par dana, pa da se izjasnim.

3) Zoe. Koji je njen problem, odjednom? Od starta serije ona je u mutually beneficial partnership sa Underwoodom, svesna da je on koristi, svesna da ona koristi njega, i sve ide po planu. A onda naprasno krene da ga potajno raskrinkava bez ikakve jasne motivacije. Odjednom se pravi da "just wants the truth", potpuno nasuprot svemu što smo videli od nje kroz celu sezonu.
Pa kako koji je njen problem, dobija u ruke priču koja će od nje da napravi novinarsku legendu, a pri tom, ne mora da raširi noge nikome starijem od 55, niti mora da bude bilo čija "kurva". Rekao bih, komotna situacija. Ti postavljaš pitanje kao da je nju za Frensisa vezivalo bilo šta osim želje za informacijama i ekskluzivitetom, a poprilično jasno su sveli njihove odnose na meru profesionalnosti.
Sta ima bolje? Mislim ovako kako ju je Vini opisao bolje je sve, ali opet...
Iako nema veze sa temom, a i star je post 100 godina da odgovorim, priča se o komedijama i arrested development - meni je bolje scrubs npr, o Mućkama da ne pričam. :) Ali da ponovim, serija je super i humor koji fura je totalno atipičan i fenomenalan.Da se vratim na house of cards. Nazvačete me cepidlakom i vidim da se Spejsi hejluje u beskonačnost, verovatno i zasluženo ali meni je na momente jako smetao njegov naglasak. Zvučao mi je previše nekako odglumljeno i izveštačeno. Možda u prilog tome da sam u pravu govori činjenica da je isti skoro iščezao u poslednjih par epizoda. Spejsi je svakako dobar, standardno dobar, ali nije mi baš virtuozan, uglavnom je smiren i staložen osim par pucanja. Sviđa mi se i kako je Ruso odradio svoje. O Kler ne bih da trošim reči, i to ne posebno ni na glumu. Žena izgleda kao BOG, sa onom kratkom kosom, štiklama sa onako izvajanim listovima i fenomenalnom klesi biznis odećom koja joj stoji savršeno, ona je žena broj 1 serije, ako je bilo i dileme. Dok sam kod nje, uopšte me ne čudi pojava pitanja potomstva. Kada će da se zapita o tome ako neće kada joj dolazi a možda i prolazi poslednji voz u tom smislu, idealno vreme da po poslednji put preispitaš sebe.Sve u svemu, suvi kvalitet i zagarantovana zabava.
Link to comment

A, joj, pravda na PPP-u je spora ali dostižna... A, vas dvojica ste mislili da ste se pre deset meseci izvukli sa ovim replikama :D

Da se vratim na house of cards. Nazvačete me cepidlakom i vidim da se Spejsi hejluje u beskonačnost, verovatno i zasluženo ali meni je na momente jako smetao njegov naglasak. Zvučao mi je previše nekako odglumljeno i izveštačeno.
Možda te malo oko akcenta usmeri mogućnost omanje reference. Broderick Crawford je dobio Oskara za glavnu mušku ulogu u All the King's Men (1949). Glumio je južnjačkog političara, zadržavši svoj akcenat iz "Njujorka"...EDIT: Naravno, Spaceyevu ženu glumi Robin Wright (googlaj Penn)... Edited by Ajant23
Link to comment
  • 2 weeks later...
Podseća tu i tamo zbog političkih igara i beskrupuloznosti, ali je Boss, osim što je daleko bolji, potpuno drugačiji.
A plus je Boss i dosta loshiji.

:P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...