Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

sutra pocinje i kod mene. jel bolja serija od boss-a?
Ni do članaka Bossu.
^^ pa opet imaš ovamo fergusona i pirsa morgana koji za obamu obično kažu "naš predsednik". :) balansiranje spešl rilejšnšipa
:) A evo podseti Lanča na najbolju novu američku političku dramu.
Link to comment
  • 4 weeks later...

opa ! :)ovo je kao da sam trenutno nabila njusku u trader joe's puding od belgijske cokolade :)sta da kazem o ovoj poslastici....prvo izvinite sto nisam citala vase prethodne postove i verovatno cu ponoviti ono sto ste i vi primetili i zbog cega ste na ovom topiku....ono sto je jessica chastain danas to je robyn wright zadnjih 10 godina. nema promasaja kod ove zene: nine lives omnibus, private lives of pippa lee (sa mojim keanuom :D) predstavljaju pravu malu poslasticu onih slatkih filmova u kojima se uziva u potpunosti. slag na tortu kevin spejsi, oskarovac, tata-mata svog zanata, jedan i jedini kajser soze plus moja nova ljubimica, u potpunosti sam zaljubljena u njenu glumu, vickost, inteligenciju, unutrasnju lepotu https://www.youtube.com/watch?v=lVWU4zKOB3ghouse of cards je, naravno, holivudski nabudzena white house drama, kao sto je sve u americi nabudzeno i prenabudzeno. to jeste Amerika (svako poredjenje sa evropom ili filmovima van amerike je potpuno besmisleno i zasto se ne ide po skriptu ili stvarnim dogadjajima....)ali ta atmosfera, mrzeti ili ne mrzeti spejsija, navijati da uspe u beloj kuci, odnos prema zeni, lojalan a opet sujeta ga skrene sa puta...zena koja je stub njihove veze i stabilnosti a ujedno i kula od karata. odnos izmedju njih dvoje i novinarke je proporcionalno njegovoj karijeri u beloj kuci. i da li je sve to magla? kao i amerika....nasa maceha koja moze toliko toga da nam da, a sledeceg trenutka izbrise kao da nikad nije postojalo. i sta onda u stvari postoji?! dugo se nije ovako mlad i svez lik pojavio na ekranima (pricam za kate maru). ni jedna jennifer lawrence, koju iskreno gotivim u slp, ne moze da prismrdi a da nije previse uvijena u svoje duhove (evan rachel wood, chloe sevigny...glumice sa ogromnim potencijalnom koje same sebe guse).u svakom slucaju odgledah sve epizode u 48 sati. drugacije nije moglo. dobra serija, ima svoje ups-and-downs ali nista da bih je ignorisala. ocekujem golden globe sledece godine mari za ovu ulogu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Odgledao prvih 6 epizoda i meni odlicno, pa rekoh da dignem topic iz mrtvih. Ali ne smem da citam dalje od prvog spoiler alert.Za sada mi je ona fora sa slusanjem radija kada cekaju da nadju drive by shooting najbolja.odoh sad da odlgedma jos 6 sto pre pa da citam i dalje od cetvrte strane :)

Link to comment
  • 1 month later...

Odgledao prvih par, serija se odvija nevjerovatno brzo u odnosu na sve ono što sam gledao u poslednje vrijeme. Moglo je i bez Spejsijeve naracije, ali voli čovjek da priča, ne bi mu to trebalo uskraćivati. Robin Rajt za sada fenomenalna. Moram da primijetim da su, za sada, svi likovi osim vodeće trojke dosta mlaki i bez karaktera, što se ne bi moglo očekivati s obzirom na funkcije koje obavljaju. Nadam se da će to popraviti, u svakom slučaju, veoma me zaintrigiralo ovo što sam pogledao do sada.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...