Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

meni je boss bolji od house of cards (mada s nestrpljenjem čekam da se HofC nastavi).tom cane je sotona u ljudskom obliku, a opet ...

Edited by gagorder
Link to comment
meni je boss bolji od house of cards
+1
Joj, jeste mi dobra za sada. Vrlo dobra!
+1Doduše, odgledao sam samo 4 epizode za sada. Po sadržaju više liči na kasnije sezone Wire nego na House of Cards. Sviđa mi se osnovna postavka, neuporedivo je bolje gledati kako Kelsey Grammer postepeno gubi trku sa vremenom nego kako Kevin Spacey egonaniše pravo u kameru...Jedina zamerka, ako tako uopšte može da se nazove, je ime sexbot asistentice što nosi hipster naočare - Kitty! :lol::isuse:missing%2Bkitty%2B-%2Beyes.pngMislim, OK, sexytime scene sa njom i onim Mladim Lavom su objektivno odlične, ali kako da uživam kad su mi u glavi Gob Bluth i Kitty Sanchez?!tumblr_lq1d9hAWHB1qijd1zo1_400.giftumblr_ljnxpzvkAk1qazntwo1_500.gif
Link to comment

Meni isto super, sećam se da sam baš povodom mogućnosti Bossa citirao Sinklera skupa sa Ficdžeraldom na Nocnom ChitChatu, ali sam ubrzo banovan zato što sam polupismeno ludeo tamo od trezvenog moderatora iz Engleske, pa sam otišao na par godina sa foruma... Go figure :huh:

Link to comment

odgledah celu seoznu - evo vako - meni je gradonačelnik Kejn sama personifikacija zla u odnosu na Frensisa. Nit je neki poseban makjavelista nit je nešto prepreden. Uglavnom mu se sve svodi na radio mileva fazona :-1: Dan spasavaju korišćenje trejdmarkovane Spejsijevske dijabolične face u gro planu i ledenost supruge mu, tako da zajno i nekako kreiraju glavni lik serije. Svi ostali likovi su bezvezni. Muzika je ok. onako, napeta.Sama serija ko serija nije loša - da je izašla pre Bossa bila bi još bolja.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...